Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany eves kortol es mennyi...

Hany eves kortol es mennyi idore engednetek el a gyereketeket a nagyszulokhoz egyedul egy masik orszagbol?

Figyelt kérdés
Tehat hany eves kortol engednetek, hogy egyedul repuljon es mennyi idore? (USA-bol Magyarorszagra) A nagyszulok megbizhatoak es nagyon szeretnenek az unokajukkal lenni, de mi dolgozunk, nem tudunk 2 honapot kivenni, de a gyerek a nyari szunetben mehetne, gyakorolhatna a magyart is. Van is hozza ambicioja, kedve. Kivancsi vagyok, hogy szerintetek hany eves kortol lehetne elengedni ot egyedul, mert szerintem ez nagy ut, feltem ot.
2010. aug. 11. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

én 21 vagyok, szégyen nem szégyen, én nem mernék neki indulni egyedül...

De ha a gyereked érett rá, akkor szerintem 18-19 éves kortól már engedhető.

2010. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
16-17 éves kortól bátran egyedül.Különben meg valakivel,aki vigyáz majd rá az úton,aki 3-4 évvel idősebb.
2010. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
De a felügyelet csak 8-tól 16 éves korig kellene.De a 8 évessel pld. 18 éves menne,vagy 20 éves.
2010. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Es ha a szulo elviszi, visszahozza, de ott marad x idore, akkor milyen kortol? A nagyszulok nagyon idosek (keson szulettem), igy ha nagyon optimistak vagyunk, akkor sem biztos, hogy megerik, mire a gyerek 18 lesz.
2010. aug. 11. 19:08
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha egyedül repülne és megbízható 14-15 éves kortól, ha gyerekes még, akkor 15-16. Ha megy vele szülő, vagy idősebb ember, akkor 12-13 évesen már elengedném. Most hány éves a gyerek? És a nagyszülők?
2010. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez a gyerektől is függ,hogy mennyire anyás,mennyire van el a szülei nélkül hosszabb ideig.Például,ha már az oviban sírás van minden reggel,mert otthagyod,akkor lehet,hogy nem kellene erőltetni még a másik országban maradást.Tényleg a gyerek habitusától függ,mert maga az út nem gond,hiszen mentek vele,a nagyszülőknél jó kezekben van és érte is mentek.

Nyelvet gyakorolni és tanulni pedig minél kisebb korban érdemes.

2010. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős a gyermek?
2010. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
12 eves a nagyobbik, a kicsit nem lehet engedni, mert o meg csak 7 eves. A nagyszulok mar 70 felett vannak.
2010. aug. 11. 19:14
 9/18 A kérdező kommentje:
El lenne veluk, ilyen gond nem lenne. Nyelvet pedig valoban minel fiatalabb korban erdemes tanulni, de mivel itt nem abban a kornyezetben van, erteni ert, beszelni eleg jol beszel, de pl. olvasni, irni magyarul eleg nehezen tud.
2010. aug. 11. 19:16
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Engem a szüleim csecsemőkoromtól kezdve vittem több órás repülőutakra és soha, semmilyen gond nem volt velem! 12 évesen meg már egyedül utaztam.

21/L

2010. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!