Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotok (16) kulcsra zárná a szobáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízol benne, tudod,hogy van annyi esze, hogy nem csinál semmi marhaságot akkor én semmit se tennék, mert szerintem a bizalom fontos dolog mind2 fél számára.

De ha ez téged zavar, beszéld ezt meg vele, lehet, hogy csak szeretne magának egy privát zónát.

2010. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy neki is van magánélete.

Az én családom kopogás nélkül nyitogatott mindaddig, amíg nem kezdtem a szobámat zárni. Szégyenlős tini voltam, és most se szeretek előttük öltözni, még akkor se, ha ők pelenkáztak.

2010. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak nem szeretné hogy a dolgai közt kutass. Én pl rühellem ha az anyám a szobámban keresgél. Mondjuk nincs semmi rejtegetni valóm.. De irritáló nagyon
2010. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál kutakodni a szobájában vagy bemenni és rendet rakni, ha nincs otthon? Ezt sokan utálják........
2010. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
86%

ja néha én is bezártam, ha elmentem otthonról...

nem volt jobb dolguk a szüleimnek,minthogy

1. átrendezzék a szobámat- nem találtam meg semmit

2. elvették a cuccaim, elolvasták a leveleim, hamarabb,mint én,néha nem is kaptam meg

3. szivattak,hogy milyen a szobám

4. belenéztem a cuccaimba,felelősségre vontak,kritizáltak


tök hülyék voltak!sose hagytak békén! még levegőt se lehetett venni,mert akkor nyomatták,hogy na mi nem tetszik? biztos utálsz minket? tiszteletlen vagy.. neked semmi se jó


á nem baj,hogy egy szót nem szóltam,csak lélegzem

paranoiásak voltak

ezért is kutattak gondolom

2010. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Mire írtam, már írtál, erről meg az jut eszembe, hogy a szüleim évekig rámoltak a szobámban takarítás címszó alatt, ami után aztán semmit nem találtam meg (beleértve a sulis tancuccokat is), nagyon sok veszekedés volt emiatt, én mindent tudok, mit hova teszek, amit nem, azt pedig megtalálom keresés után, de csak akkor, ha nem pakolásznak összevissza mások. Talán a te lányod is csak azt szeretné, hogy ne nyúljatok semmihez, mert meg akar találni mindent ott, ahová ő teszi.
2010. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%

engem érdekelne kérdező, hogy neked,mint szülőként miért fontos,hogy bezárja az ajtót?

én már hozzászóltam 2x gyerek szemszögéből :)

2010. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
77%
Érthető, szülők szokása kutakodni "rendrakás" címszóval. Én nem rejtegetek semmit de utálom az ilyet úgyhogy zárom az ajtót ha kint vagyok, ha bent. A személyes dolgaim nem tartoznak senki másra.
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok szülő kutat a gyerekei cuccai között. Anyu sosem tenne ilyet, fel nem tudom fogni egy szülő miért vetemedik erre. Nyilván te is csinálsz ilyet, mert megnézted kulcsra van-e zárva a szobája ergo be akartál menni. Annyit akar, hogy békén hagyd a cuccait.
2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, hogy miert gond ez. En is utalom, utaltam mindig is, ha valaki a cuccaim kozt kutatott, pedig nem volt semmi rejtegetni valom. Szerintem ezzel semmi gond nincs.
2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!