Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotok (16) kulcsra zárná a szobáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%
20.41-kor írtam,elmondanátok,hogy minek lettem lepontozva? :D:D
2010. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
83%
Itt mindenkit lepontoznak, kortól, nemtől és választól függetlenül. Sosem fogom megérteni a miértjét. Ha rajtam múlna, akkor a rendszer tuti kiírná kik a lepontozók és őket is lehetne jelenteni, mert a pontozások a válaszok hasznosságát mutatják, nem az a kérdés áll felette, hogy "tetszik neked ez a válasz?". Szóval nyugi, nem mondtál semmi rosszat, aki meg lepontozott úgysem fogja megírni miért tette.
2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
70%
akkor jó :D:D köszi :)
2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

Akkor mélyen magamba néznék, és elgondolkodnék, hogy miért van erre szüksége a gyerekemnek.

Mert valószinüleg kutatsz a dolgai közt, olvasod a naplóját vagy a gépén a naplózott oldalakat, átrendezed a cuccait, stb.

Idöszerü lenne észrevenned, hogy a 16 éves lány már nem kisgyerek, és szüksége van saját életre is, olyan dolgokra, amik nem tartoznak a szülöre, nem azért mert baj lenne, ha tudná, hanem mert magánügy.

négy gyerekes anya

2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb probléma, hogy kulcsra zárja. Ő is akar magánélete és nem akarja hogy a szülők kutakdjanak a dolgai között. Ezt én is gyűlöltem, anno én elis szedtem kívülről a kilincset és ha bezartam nem tudtak bejönni, mert nem szerettem ha zaklatnak. Nem értem ezért miért kell aggódni?
2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
van(nak) tesó(ja-i)? mert ha igen akkor a kérdés értelmetlen mert én is utálom h összetúrnak mindent ha nincs akkor privát zóna meg amit írtak !!! :)
2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%
20.53 de jó anyuka lehetsz :)
2010. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
igazából 18 vagyok csak tapasztalatból írok xD
2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
persze vágom h hírtad a választxD az nem dícséret nem? :P
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok még szülő, de én semmit nem tennék, szíve joga bezárkózni a szobájába.

Kb. 16 éves lehettem, amikor egyszer az öcsém ki-be járkált a szobámba, nem hagyott tanulni, ezért kiküldtem és bezárkóztam. Rohant árulkodni apámhoz, aki addig dörömbölt az ajtómon, amíg ki nem nyitottam, utána elvette a szobakulcsomat és rám ordított, hogy meg ne hallja még egyszer, hogy bezárkózom.

2010. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!