Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotok (16) kulcsra zárná a szobáját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

20.58 velem is ordibáltak :D


egyébként látjátok érdekes, senki nem írja, hogy juj de nagy gond lenne és azonnal törd rá az ajtót,vagy hívd ki a rendőrséget, mentőt, pszichiátert :D

2010. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez kolcsonos bizalom kerdese.Nem zarna kulcsra az ajtajat ha nem mennel be hozza kopogas nelkul es nem zarna bae a szobajat amikor elmegy ha nem rendezgetnel benne.Szerintem.Egyebkent en nem engednem meg a gyerekemnek hogy ok nelkul magara zarja az ajtot,ismetlem ok nelkul!!!Majd ha elmult tizennyolc,de akkor is ha az en kenyeremet eszi van beleszolasom hogy mit csinaljon...
2010. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

21.01 és te vagy az,aki majd eldönti, hogy nyomós oka van-e a gyerekednek... 18 évesen meg hopp megkap minden jogot? addig nem hagyod,hogy kialakuljon a személyisége, addig nem hagysz neki magányt :D

tesóm még jobban le lett korlátozva,te is gondolom 1. gyerekedet neveled... és ő meg új-zélandig ment :D annyira megutálta ezt az uralkodást :D tényleg nagyon okos vagy!! :D

2010. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:01


Kicsit se beteges...

2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
82%
Te pl: mit szólnál ha elmennél valahova és arra jössz haza,hogy a lányod turkál a cuccod között "rendrakás" fedőneven???
2010. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

21.10 én egyszer kipróbáltam ezt... megvertek érte és egész este nem tudtam tanulni, mert terrorizáltak én ment a veszekedés, hogy mekkora szemét vagyok :)

úgy gondolják a szülők, hogy nekik lehet rendet rakni, de a gyereknek nem :D

2010. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Már bocsi de jól van ez így mond meg neki hogy kösz az ötletet.:S
2010. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
Én is bezárom, ha elmegyek othonról. Miért is? Mert imádnak bejárni hozzám gépezni, tévézni és legutóbb még az is kiderült, hogy a kishúgom a barátnőivel ruhamustrát is tartott. Soha nem zártam, zártuk az ajtót, de meguntam, hogy mindig az én számítógépemet használják, miközben van még otthon ezen kívül 2 és tv is. Nem mellesleg pedig nagyon sok cuccom el is tűnt! Szóval az én esetemben emiatt történt a dolog. Legutóbb pl. nem voltam otthon hétvégén, vihar volt és anyu felhívott, hogy hogyan lehetek ilyen felelőtlen, hogy bezárom az ajtót és nincs áramtalanítva... oké, jogos. Szerencsére a kulcsot otthon eldugtam, így elmondtam anyunak, hogy hol van. Hétfőn reggel pedig amikor hazamentem, a húgom ott aludt az ágyamban. A tv és a számítgép is áram alatt volt... Egyébként 23 éves vagyok és van egy kisfiam, régebben a párom is velünk élt, de nem sokáig lehetett így kibírni. Sajnos anyagi helyzetünk nem engedi, hogy külön költözzünk... :(
2010. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!