Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek műkődhet 20év...

Szerintetek műkődhet 20év korkülönbséggel is?

Figyelt kérdés
A nő 19 a férfi 39.
2010. aug. 11. 23:24
1 2 3 4 5
 31/43 jujube ***** válasza:

ha egy no erett es kb 30, a ferfi meg 50, akkor inkabb.

de mivel egy 19 eves meg tapasztalatlan, mast akarnak az elettol, mas dolgokat elveznek, az egyik elt mar eleget, a masik meg nem....

2010. aug. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Azért nem mert bzdmeg 20 évesen még férjhez se kéne menni nem hogy a tatához.Élni kell igaza volt utolsonak ÉLET. Nem fogja tudni mien a fiatalkor
2010. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szakitottama a párommal egyutt is eltunk, ő 22 volt, en 19. Ra 1 hetre hogy szetmentunk egy 37 eves pasi erdeklodott utannab, pontosabban a nagybatyam főnöke. Meg sem fordult a fejemben hogy kezdjek vele. Hogy is gondolhatta?! nem ertem. Soha nem kezdenek ilyen időssel, max 5-6 évvel lehet nállam öregebb majd a szivem választottja. 19/L
2010. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nem.Teljesen másképp látjátok a világot és nem is egészséges.A nő még gyerek a pasi meg már meglett férfi.Nem lehet vele családot vállalni se szerintem diszkózni sem nagyon akar és elég ciki is lenne neki.
2010. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Tubarózsa ***** válasza:

én már inkább férjhez mennék. discot mindig is utáltam.:S nem fog hiányozni az életemből.:)

20L

2010. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyasmi betegségnek tűnik mint a kaszinó.Egyszerűen ez természetellenes zerintem beteg dolog mind 2 fél részéről főleg a KISLÁNY résézről
2010. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Tubarózsa ***** válasza:

19évesen hol kislány? fiatal nő inkább. (v én 20L. nem vagyok már kislány)


Kinek a papp, kinek a pappné!

2010. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Tubarózsa ***** válasza:
utolsó vagyok: mit jelent nektek az h "élni" dugni fűvel-fával? hát nem vok r*bi. és ha 20éves párom lenne nem 46? mitől lenne jobb? és mi a a garancia h a 20éves srác szeret discoba járni? akkor is egyedül kéne mennem, nem? am meg évente max 2x megyek akkor is csak azért mert pl bnőmnek sznapja van és elmegyünk bulizni, ennyi!
2010. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Te utolso fogyatékso vagy ? Az élet neked komoylan azt jelenti hogy dugni fűvel fával? Ha igen akkor nem kommentálom csak annyit mondom BAROM vagy.
2010. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Tubarózsa ***** válasza:

nem azt mondtam h szerintem áll dugásból az élet, hanem a többiek szerint, mert baj h leköttöm magam 20évesen, és inkább férjhez mennék. ezért kérdeztem h mit jelent az h élni, mert ahogy elnézem akinek komoly párkapcsolata van az nem él! legalábbis ez jönn le a kommentekből

am meg te vagy a barom. jó?

2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!