Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek műkődhet 20év...

Szerintetek műkődhet 20év korkülönbséggel is?

Figyelt kérdés
A nő 19 a férfi 39.
2010. aug. 11. 23:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

aza barom aki 20 évesen hozzámegy az apja korabeli vagy nagyapja korabeli vén fszhoz!aza nagyon nagy barom.Kösd le magad mással még 20 évesen bulizáson kívül sportolhatsz,tanulhatsz,pasizhatsz még vagy ha le akarod kötni magad nemsokkal iődsebbek 5-6 évvel max komoly kapcsolatot teremtve.Nem pedig 20 évesen öregember ápolgatni és löttyetd golyóit vakargatni...Arról nemis beszélve hogy mien hamar özvegy leszel nemzavar?Meg gyerekeidnek rögtön nagyapa lesz apa hejett

szörnyűűűűűű

2010. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Tubarózsa ***** válasza:

22.48: nem vagyok barom! azért mert férjhez akarok menni. és képzeld tanulok. most vagyok első éves egyetemista vagyok a ZMNE -n, nem akarok 5-6ével idösebb pasit. hülyék! képzeld volt velem egy idős párom is, és mi lett a vége? szakítás, mert ugy viselkedett mint egy taknyos kölyök, az nekem nem kell! kösz, de kihagyom. özvegy leszek 50évesen. talán. és?

idős lesz a gyerek apja? és? szeretni fogja ez a lényeg! volt egy párom két évig. infos szakot tanul, jó szakma, meglenne mindenünk, de a szakítás után derült ki h 3x is csalt meg! ezt akarjam? nah kösz nem.

am meg ha ismernéd személyesen a párom és tudnád h milyen ember nem ítélkeznél így! (és mások sem)

és tudod a szüleim és az ő szülei is, és a testvérek barátok elfogadták, mert látták hogy boldog vagyok, és mellettem állt mindig bármi is történt és senki nem szeretett még így ahogy Ő! bármit is mondtok nem fogok lemondani róla, mert szeret. oké. lehet idős. de tisztel, szeret feltétel nélkül! pedig lett volna oka szakitani, de nem tette, mert szeret, és nem a kiscsajt látja benem akit dugni lehet csak, hanem a szerelmet, a társat!

ui:"és löttyetd golyóit vakargatni..." erre 2dolgot mondok: 1. nem löttyetd 2. a szex ezerszer jobb mint egy 20éves pasival.


uui:// kedves kérdező: TE dönts el mered -e vállalni ezt a kapcsolatot. mit szólnak hozzá a rokonok? de ha szereted akkor probáljátok meg! veszteni nem vesztez semmit. ha szét mentek késöbb lesz egy emléked, ha együtt maradtok akkor meg boldogok lehetek késöbb is! puszka



ennyi hülyét egy helyen... áááááá....no comm.

2010. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Tubarózsa ***** válasza:
előző vok: ha naon vitázni akkarsz erről küldj nyugodtan privit.
2010. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!