Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki hasonló helyzet...

Van valaki aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 40 éve elváltak a szüleim, ez úgy lehetséges hogy 16 évvel a születésem előtt össze házasodtak és 1 hónappal később elváltak. Majd rá 15 évre újra össze jöttek egy éjszakára, és 9 hónap múlva megszülettem de nem akartak miattam sem újra össze jönni. Szóval van valaki rajtam kívül akinek a szülei több éve elváltak mint ahány éves az illető, akár személyes érintettség is.

2020. dec. 9. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Van.
2020. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Oh god
2020. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
simán van, én is a szüleim hivatalos válása után születtem:)
2020. dec. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt kérdezik, hogy van-e valaki, aki hasonló cipőben jár. Erre jelentkezik valaki, akit lepontoznak. Egyáltalán erre hogy lehet értékelést adni vagy miért?
2020. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, lehet hogy rossz véleménye van az illetőnek arról ha valaki válás után össze jön. Pedig az én szüleim is tudnak normálisan kommunikálni, de persze lehet hogy nem mindenkinél van így. De az biztos hogy ez egy élet helyzet amihez 2 ember járul hozzá, aztán ha gyerek is van az persze tovább bonyolítja.
2020. dec. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!