Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirakhatnak otthonról?

Kirakhatnak otthonról?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egyetemre járok. Anyám azzal fenyegetőzik, hogy kirak otthonról. Az indok: nem tetszik neki a párom, akivel fél éve együtt vagyok. Szerintetek? (Beszélni már próbáltam vele, egyszerűen meg se hallgat.)
2010. aug. 12. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kirakhat. Más kérdés, hogy én akarnék-e ilyen "anyával" élni..albérlet, összebútorozás, menni fog.
2010. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kirakhat. De szerintem mielőtt ezt megtenné lépj le Te.
2010. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
kirakhat mert nagykorú vagy.apád mit szól hozzá?
2010. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Vitáznék! Szerintem nem rakhat ki csak úgy! Az a állandó lakhelyed, nem dolgozol, nem tudod magad fenntartani. Nem a 20 év a döntő érv, hanem az, hogy egyetemre jársz. Komoly indok kell ahhoz, hogy kirakhasson. Jó, baromi rossz lehet így a légkör, de hiába tűnik jó ötletnek az albérlet, ha nem tudjátok fizetni a pároddal. Már ha ő dolgozik, és nem szintén tanul valahol. Esetleg valamilyen rokon, nagyszülő nem tudna odavenni magához?

Azért csak jó lenne, ha tudnál anyuddal beszélni, nem állapot, hogy meg sem hallgat.

2010. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Hazudj neki hogy szakítasz vele.Aztán amint tudsz lépj le.
2010. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem köteles már eltartani,fizetni a tanulmányaidat,és lakást adni neked! Lehet,hogy van oka a pároddal szembeni fenntartásainak? Beszélnetek kellene erről egymással.
2010. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Kirakhat. De ha egyetemista vagy, és egyedül élsz, akkor viszont már neked jár a családi pótlék és a gyerektartás, amiből a minimumot fietni tudod. 18 év felett te döntesz, hogy hol akarsz élni, viszont ő sem köteles tovább gondoskodni rólad, hiszen nagykorú vagy.
2010. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
25%
Mond szerintem neki azt h ha kirak téged soha többé nem fog látni...szerintem akkor (ha kcsit is zeret ) elgondolkozik és belátja hogy te kivel akasz lennni,,
2010. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 1Roberto1 válasza:
27%
Na látod jo sok ötletet adnak hogy elhiteted anyukáddal hogy szakitasz pl . azt lehet lenyugszik ezekböl a sok válaszokbol legalább összekombinálsz egy jo kis tervet:)
2010. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Én soha nem értettem az ilyen szülőket!! Minek az ilyennek gyerek, ha nem hajlandó addig támogatni, amig a saját lábára nem áll??
2010. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!