Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirakhatnak otthonról?

Kirakhatnak otthonról?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egyetemre járok. Anyám azzal fenyegetőzik, hogy kirak otthonról. Az indok: nem tetszik neki a párom, akivel fél éve együtt vagyok. Szerintetek? (Beszélni már próbáltam vele, egyszerűen meg se hallgat.)
2010. aug. 12. 18:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát pedig egyedül a barátommal van baja. Életében egyszer látta, elhatározta, hogy ő szétválaszt attól a fiútól bármi áron. Csak azt nem veszi észre, hogy nem tőle, hanem magától taszít el ezzel, de mindegy amúgy, én már belefáradtam, lesz@rom az egészet (ha más barátom volt, akkor az se tetszett neki, ha éppen nem volt pasim, akkor más ürügyet talált), elkezdek dolgozni minél hamarabb és meglépek innen. Csak arra voltam kíváncsi, hogy amíg összeszedek egy kis pénzt, mit tehetnék?
2010. aug. 13. 08:40
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem anyádnak a férfiakkal van eleve baja. Irigy, hogy apád egy új kapcsolatban boldog, és ezért féltékeny minden rád, meg minden pasidra. Ezzel a típussal nem tudsz mit kezdeni, ha szerencséd van és elköltözöl, akkor lehet hogy észhesztér és még lehet jó a kapcsolatotok, de ha otthon maradsz, akkor csak rámész teljesen.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igazából én is ebben bízok, hogyha el tudnék költözni albérletbe, lakótársakkal, elkezdenék dolgozni, akkor úgymond visszasírna. Nincs neki rajtam kívül senkije, csak a flúgos pasija, és nagymamám, aki itt lakik velünk, de ő már öreg, betegeskedik; nagypapám (anyám szüleiről van szó) pár éve meghalt, ő is velünk lakott.

Sőt, biztos is vagyok benne, hogy visszasírna a házhoz, csak valahogy ahhoz meg kellene indulnom, meg kellene tennem az első lépést, vagyis el kellene mennem minél hamarabb. Csak nem tudom hova... :/

2010. aug. 13. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!