Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, a családotok...

Egyedülállók, a családotok hogy dolgozza fel, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb vitánk ma, mert nálam a rokonság egy része folyamatosan próbál kerítőt játszani.

Pl. apukám testvérének a lánya most éppen egy 44 éves, 5 gyerekes, elvált apával akar összehozni. Úgy, hogy a két legkisebb 2 éves, ők az anyjukkal élnek, a másik 3 vele. Kéthetente hétvégén van a csere, apás/anyás hétvége. Mellé a volt feleség teljesen idegbeteg is, betegesen féltékeny a pasira (pedig amúgy a nő akart válni). Fenyegeti folyton, feljelentgeti mindenért, meg ha mondjuk 6 perccel később viszi a két kicsit haza a láthatásról, az utcán ordít a nő teli torokból, meg dobálja kaviccsal a pasi kocsiját. Úgy, hogy egy diplomás, értelmiségi nőről van szó.

Előtte egy özvegy, 3 gyerekes pasival akartak összehozni, aki még mindig napi kétszer jár a temetőbe.

Vagy éppen olyan srácokkal, akik egyáltalán nem az eseteim, kicsit 'lúzerebbek'.


22 éves vagyok, egyetemre járok és nem vágyom jelenleg párkapcsolatra. Ismerkedek, beszélgetek, ha éppen olyan van, szexelek is. De én nem akarok 3-5 gyerek mostohaanyja lenni, nem vágyom összeköltözésre, 24/7 együttlétre. Tökéletesen jól megvagyok a kis lakásomba úgy, hogy én osztom be az időmet, hogy nem kell elszámoljak senkinek a pénzköltéseimről, szórakozásaimról, dolgaimról. Nem zavar ez a helyzet, nem gondolom, hogy csak úgy lehet az ember boldog az életben, hogyha együtt van valakivel.


2020. dec. 27. 22:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Apukámat érdekelte, ő szerette volna ha lenne barátnőm és gyerekeim, anyukámat annyira nem foglalkoztatta.
2020. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Ó, én minden családi összejövetelen meséltem valami baromságot, hogy miért is nincs barátom (mert beállt az idegenlégióba, mert a matekprofesszorba vagyok szerelmes, ilyeneket). Akkor szálltak le végleg a témáról, amikor bejelentettem nekik, hogy leszbikus vagyok, de az is lehet, hogy transz (ezt a transz dolgot az idősebb korosztálynak el kellett magyaráznom, azóta nagyapám "édes fiam"-nak szólít).


Az vicces volt, amikor egy esküvőre eljött velem a barátom, a rokonság nem hitte el, hogy tényleg a barátom. Nekem akkor esett le, hogy ezek tényleg benyelték, hogy leszbi vagyok.

2020. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

“Vagy éppen olyan srácokkal, akik egyáltalán nem az eseteim, kicsit 'lúzerebbek'”


Mi az, hogy kicsit lúzerebbek? Kifejtenéd nekünk bővebben?

2020. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam máshogy leírni, meg nem is akartam oldalakon át fejtegetni, hogy kik nem az eseteim. De ezalatt pl. arra gondoltam, hogy otthon él még a szüleivel 23-25 évesen is, nincs jogsija/autója, sosem volt még barátnője.

Mert erre is volt példa, hogy összeakartak hozni egy korombeli sráccal és hallgattam heteken át, hogy milyen intelligens és okos, de ne lepődjek meg, ha nem kezdeményez rögtön, mert hogy még sosem randizott, egy lány kezét sem fogta meg... 23 évesen.

Vagy pl. én szeretek utazni, szórakozni, ezért sosem tudnék ismerkedni olyan emberrel, akinek nincsenek hobbijai, nem szeret sehová menni és az egyetlen szórakozása a számítógépes játékok végigjátszása.

2020. dec. 27. 23:22
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Egyedülállónak lenni gyerek nélkül a világ legjobb dolga.

Nem szól bele senki az életviteledbe, úgy rendezed be a házad, ahogy akarod, arra költöd a pénzed, amire akarod, olyan programot szervezel a barátaiddal és akkor, amikor csak akarsz. Ha pedig szexre vágysz, csak felszedsz valakit, akár minden nap mást.

És miért erőltetnék rád a párkapcsolatot és gyereket mások? Mert olyan csapdában vannak, amiből soha nem tudnak kitörni és azt akarják, hogy ebbe te is belezuhanj.

Az emberek többsége görény, a boldogtalan családosok pedig még annak is a legalja.

Soha ne változtass ezen! Még az állam is belepofázik az ember reprodukciós jogaiba, külföldre kellett mennem, hogy egy magánklinika végre elvállalja jó drágán a vazektómiámat! Rám soha nem fognak kölköt erőltetni, az tuti!

Te se hagyd, csak nézz körül kicsit.

2020. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%
Az én szüleimnek meg egyenesen van pofájuk megkérdezni néha van-e barátnőm hol ott az ő nyomorult génjeik miatt vagyok csunya sovány a testem asszimetrikus és ők ezt tudják nagyon jól. Úgyhogy lehet igen lehet nem érdekel hogy dolgozzák fel. Bár nekem keritenének valakit. 22f
2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
De hü..e vagy, 2. :DD
2020. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Nincsen rokonságom, aki ezt eljátssza, amit nálad.
2020. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Akkor minek írtál ide?
2020. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem a családom elfogadja mondván egyszer majd úgy is lesz valakid. Mondjuk 20 évesen nem akarok anya lenni. Itt van az egyetem és én közbe szüljek unokát és menjek valakihez feleségül. Emiatt a mai napig gyerekként kezelnek, ebbe az is benne van, hogy én vagyok a legkisebb gyerekük. A családi összejövetelek nagyon cikik, mert mindenki kérdezi, hogy van-e barátom, mikor lesz gyerekem. Nem esnek jól ezek a kérdések, mert nyomást helyeznek rám ezzel csak. Nem elég nyomás az egyetem még ez is, én megértem az ő korukban már ekkor volt 1 gyerekük, de 2020-at írunk könyörgöm. Ma már igazán tanult embernek kell lenned, hogy valami olyat dolgoz amit szeretsz. Sőt még az egyetem mellett eltartom magam. Magyarul dolgozom szóval mindig megpróbálom velük megértetni, hogy még várok az "igazira".
2020. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!