Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, a családotok...

Egyedülállók, a családotok hogy dolgozza fel, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb vitánk ma, mert nálam a rokonság egy része folyamatosan próbál kerítőt játszani.

Pl. apukám testvérének a lánya most éppen egy 44 éves, 5 gyerekes, elvált apával akar összehozni. Úgy, hogy a két legkisebb 2 éves, ők az anyjukkal élnek, a másik 3 vele. Kéthetente hétvégén van a csere, apás/anyás hétvége. Mellé a volt feleség teljesen idegbeteg is, betegesen féltékeny a pasira (pedig amúgy a nő akart válni). Fenyegeti folyton, feljelentgeti mindenért, meg ha mondjuk 6 perccel később viszi a két kicsit haza a láthatásról, az utcán ordít a nő teli torokból, meg dobálja kaviccsal a pasi kocsiját. Úgy, hogy egy diplomás, értelmiségi nőről van szó.

Előtte egy özvegy, 3 gyerekes pasival akartak összehozni, aki még mindig napi kétszer jár a temetőbe.

Vagy éppen olyan srácokkal, akik egyáltalán nem az eseteim, kicsit 'lúzerebbek'.


22 éves vagyok, egyetemre járok és nem vágyom jelenleg párkapcsolatra. Ismerkedek, beszélgetek, ha éppen olyan van, szexelek is. De én nem akarok 3-5 gyerek mostohaanyja lenni, nem vágyom összeköltözésre, 24/7 együttlétre. Tökéletesen jól megvagyok a kis lakásomba úgy, hogy én osztom be az időmet, hogy nem kell elszámoljak senkinek a pénzköltéseimről, szórakozásaimról, dolgaimról. Nem zavar ez a helyzet, nem gondolom, hogy csak úgy lehet az ember boldog az életben, hogyha együtt van valakivel.


2020. dec. 27. 22:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Hmm az is szubjektív ki mit szeret, ahhoz viszont nem feltétlen kell sokat tanulni. És egyébként ezeket a kérdéseket csak a kérdező alanya unja mert ő az aki megkapja mindenkitől ugyan azt a kérdést de aki kéreezi csak puszta kíváncsiságból teszi. Az is lehet nincs téma vagy csak így indít vagy szimplán megkérdezi. Ezt nem szabad rossz néven venni csak mert unod már. A párkapcsolatok jó beszélgetési alapot képeznek tudsz róla mesélni ugyan úgy mint arról amit egyedül vagy barátokkal csinálsz csak épp lehet nem igazán érdekli őket az amit te csinálsz. Számtalan oka van de az biztos, hogy semmi rossz és hátsó szándék nincs egy ilyen kérdésben pusztán érdeklődés.
2020. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tudom felfogni az ilyesmit. Mintha a szerelmet ki lehetne erőltetni! Ennél nagyobb marhaság nincs is!

Ha ilyen családom lenne, megszakítanám velük a kapcsolatot, hogy észbe kapjanak.

2020. dec. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Mit kell ezen feldolgozni?!
2020. dec. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
És te minek írtál ide?
2020. dec. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
Mi köze a kérdéshez annak, hogy mivel élnek egy idegen pasi gyerekei? Az ilyen szóf.sás nekem azt jelenti, mese habbal...
2020. dec. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Na és te aztán meg végképp minek írtál. Nem értem.
2020. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy a kérdezőnek nem csodálom, hogy nincs senkije, mikor szerinte aki 23-25 évesen otthon lakik az lúzer😃 Persze nyilván kb 22 évesen elkezd valaki dolgozni rögtön pár év alatt dobjon össze pár milliót házra meg kocsira csak hogy tudjon csajozni nem? Amúgy meg 22 éves vagy, mi a kérdés? Mikor elkezdtem olvasni a kérdést azt hittem minimum 40 éves az illető akit basztatnak hogy nincs senkije meg vénlány marad. Nekem kb 30 éves koromig futó kapcsolataim voltak, ahhoz képest most meg már férjem van. Ráérsz még bőven
2020. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Na, a #4 kommented miatt vagy egyedül. Vársz a fehér Audis rózsadombi hercegre. De ha neked ez így jó, akkor minden alkalommal hangsúlyozod a családnak, hogy most nem szeretnél párt. Mi ezen olyan bonyolult?
2020. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem, azért vagyok egyedül, mert nem vágyom párkapcsolatra. Simán találhatnék bárkit, de jelenleg tökéletesen jól elvagyok egyedül.


Attól meg nem értem, miért lenne "mese habbal", mert leírtam, milyen pasikkal akarnak összehozni. :D

Huszonévesen szerintem bőven fiatal vagyok még ahhoz, hogy a hétvégéken egy csapat bölcsisre figyeljek, hétköznap meg lázadó kiskamaszokra.

2020. dec. 28. 08:56
 20/28 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván gyerekes férfiakat kerüld el.


De lúzer kategoria durva nálad

2020. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!