Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, a családotok...

Egyedülállók, a családotok hogy dolgozza fel, hogy nincs párotok?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb vitánk ma, mert nálam a rokonság egy része folyamatosan próbál kerítőt játszani.

Pl. apukám testvérének a lánya most éppen egy 44 éves, 5 gyerekes, elvált apával akar összehozni. Úgy, hogy a két legkisebb 2 éves, ők az anyjukkal élnek, a másik 3 vele. Kéthetente hétvégén van a csere, apás/anyás hétvége. Mellé a volt feleség teljesen idegbeteg is, betegesen féltékeny a pasira (pedig amúgy a nő akart válni). Fenyegeti folyton, feljelentgeti mindenért, meg ha mondjuk 6 perccel később viszi a két kicsit haza a láthatásról, az utcán ordít a nő teli torokból, meg dobálja kaviccsal a pasi kocsiját. Úgy, hogy egy diplomás, értelmiségi nőről van szó.

Előtte egy özvegy, 3 gyerekes pasival akartak összehozni, aki még mindig napi kétszer jár a temetőbe.

Vagy éppen olyan srácokkal, akik egyáltalán nem az eseteim, kicsit 'lúzerebbek'.


22 éves vagyok, egyetemre járok és nem vágyom jelenleg párkapcsolatra. Ismerkedek, beszélgetek, ha éppen olyan van, szexelek is. De én nem akarok 3-5 gyerek mostohaanyja lenni, nem vágyom összeköltözésre, 24/7 együttlétre. Tökéletesen jól megvagyok a kis lakásomba úgy, hogy én osztom be az időmet, hogy nem kell elszámoljak senkinek a pénzköltéseimről, szórakozásaimról, dolgaimról. Nem zavar ez a helyzet, nem gondolom, hogy csak úgy lehet az ember boldog az életben, hogyha együtt van valakivel.


2020. dec. 27. 22:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Szerintem nem nagy elvárás, hogy ne én furikázzam a pasit, vagy hogy randi után ne a régi gyerekszobájába menjünk, meg otthon ne a szüleivel kelljen jópofizni nonstop. Nekem ezek fontos dolgok.
2020. dec. 28. 09:01
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Aki a 44 éves 5 gyerekes apával akar összehozni annak meg nyugodtan mond meg hogy jöjjön vele ő össze, egészségére. Amúgy annó mikor engem ezzel csesztettek mért nincs pasim, mindig azt vágtam rá, hogy mindig van, néha több is
2020. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

Neked van autód? Tisztában vagy vele havonta mennyibe kerül fenntartani?

Illetve saját lakásod vagy albérleted?


Van egy olyan érzésem egyik sincs.

Tudod csak olyat várj el amit te is nyújtani tudsz.

2020. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen, van autóm és lakásom is. Egyiket sem gond fenntartani.
2020. dec. 28. 09:19
 25/28 anonim ***** válasza:
95%
Így már érthetö ha azt szeretnéd hogy a jövendöbeli párod is nagyon gazdag családból származna.
2020. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

Meh, végülis suba a subához, guba a gubához.


Ha neki EZ a legfontosabb, hogy egy 23 éves srácnak saját lakása legyen, hát, ő dolga...

S habár nekem is van saját lakásom (örökségből, nem az én érdemem), ha megtudnám, hogy csak azért ütöttem meg egy lánynál a "mércét", mert van egy garzonom, azonnal küldeném is el a fenébe.


Engem ilyen "fura" nők neveltek, vettek körül kiskoromtól fogva, akik sosem a férfiak anyagi helyzete alapján választottak, még váláskor/szakításkor is abszolút korrektek voltak, nálam ez a mérce.


Bár semmi jogalapom nincs téged kritizálni kérdező, szerintem gondold át az alapokat, hogy mit vársz a jövendőbeli párodtól, mert ha ilyenek az elvárásaid egy köztudottan szegény, válság sújtotta országban, nem biztos, hogy később is boldog leszel.


20F

2020. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
18%
Életemben 3 szegény pasi volt, mind a három elvárta tőlem az anyagi támogatást, volt egy pár hónapos átmenet, aztán jöttek a panaszok, hogy nincs pénze benzinre, nem tud rezsit fizetni, de cigire bezzeg mindig maradt havi több tízezre. Igaza van annak, aki csóróval nem jön össze, mert ki fogják használni.
2020. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Bekamuzok valamit. Aki ennyire érdeklődik, vájkál más magánéletében, az számítson rá, hogy átvágják, még akkor is ha rokon. Úgyse járnak utána, ha meg érdeklődik, kimagyarázom. Ez a legkönnyebb módja annak, hogy leakadjanak rólad, hogy azt mondod, amit a másik hallani szeretne. Az igazságot meg úgyis csak te tudod, miközben a rokonok meg éljenek nyugodtan a más életéről alkotott hamis nyugalomban, ha már a sajátjukkal luxus foglalkozni.

Bocsánat ha úgy tűnt, nem vagyok rosszban egyébként egy rokonommal sem és nem is vagyok ellenszenves, de ha valaki átlép egy határt, akkor ott már nekem is van megállj azért.

2021. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!