Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz a legeslegeslegjo...

Kit szeretsz a legeslegeslegjobban az egész világon teljes szívedből?

Figyelt kérdés
Én Édesanyámat először és utána a kishugomat.

2020. dec. 28. 06:35
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
30%

Jaj, ez nagyon édes válasz 8-as válaszoló!


Valóban, elég sokat lehet csalódni az emberi kapcsolatokban. (Sokszor már én is gondoltam arra, hogy újra tartok háziállatot.)


17 és fél évet élt szegény Mirci cicám. Tavaly januárban pusztult el. (Az éjszaka kellős közepén sikítottam fel, mert a hullája a számítógép asztalomhoz tartozó szék alatt oszladozott éppen.)


Hát ezért nem tudok állatot tartani - TÚL SOK PÉNZBE KERÜL, de szerintem busásan megtérülne az ÖNZETLEN SZERETETE... egyébként mostanság kutyára gondoltam.

2020. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
88%

"(Az éjszaka kellős közepén sikítottam fel, mert a hullája a számítógép asztalomhoz tartozó szék alatt oszladozott éppen.)"


Hát minek tartottad ott napokig????

2020. dec. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés egyébként arról szól hogy "kit", nem arról hogy "mit". 🤷‍♂️
2020. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
54%
Senki nem írt tárgyról
2020. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
71%
Cicaim, ok megerdemlik a feltetel nelkuli szeretet. Az emberek nem.
2020. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
88%
A férjemet, meg a troll anyámat.
2020. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem tartottam ott napokig! Tanácstalan voltam, hogyan érjem el az állat védelmiseket!


Nem számíthattam gyakorlatilag majdnem senkire, mert Édesanyám éppen haldoklott a kórházban. (A közeli szomszédaim egy horror társaság... inkább le sem írom.)


A közös képviselőt (társasház,) szinte alig érdekli valami Önmaga kényelmén kívül. Leváltani mégsem lehet, mert csak rosszabb lenne helyette még sokkal... Ő még csak KÖNYÖRÜLETES a többiekhez képest.


Egyébként ezért nem volt macskám hosszú évekig: 13 éves voltam, mikor egy döglött macskát annyira megsajnáltam, hogy ÉVEKEN ÁT súlyos depressziós voltam miatta.


Ma már tudom, hogy GYÁSZMUNKÁT végeztem. Nem bírtam belenyugodni, hova kerülhet Szegényke a halála után?!


Hol volt 1987-ben az internet világa?! Sehol.

2020. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
9%

Szívesen tartanék állatot, DE FELELŐS ÁLLATTARTÁSHOZ túl kevésnek érzem magam.


Ahhoz tapasztalt gazdikkal kellene, hogy összehozzon a Sors - be kellene vállalnom olyan kapcsolatokat, ahol Házi Kedvencek vannak a középpontban.


Ez a tanulság (elég hosszú életű volt szegény cica ahhoz képest, hogy már nagyon régen nem tudtam összeszedni annyi pénzt, hogy RENDSZERESEN LEGYEN BEOLTVA szegény. Két és fél évet bírt ki a legutóbbi oltások után.)

2020. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, te ijesztően beteg vagy...
2020. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
95%
19! Én is csak lesek milyen összefüggéstelenül válaszol.
2020. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!