Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz a legeslegeslegjo...

Kit szeretsz a legeslegeslegjobban az egész világon teljes szívedből?

Figyelt kérdés
Én Édesanyámat először és utána a kishugomat.

2020. dec. 28. 06:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet szerettem a legjobban...

Mióta megcsalt egy másik sráccal, nem is térek magamhoz...😞

2020. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
44%
Milyen gagyi szoveg mar hogy “ mert a macska nem okozott csalodast”. Persze h nem, mivel nem tud. Mint ahogy megkerdezni sem tudja, milyen napod volt, nem mosogat el helyetted h pihenhess, nem massziroz meg, nem ad tanacsot, stb. Szanalom aki a macskat emberi szintre emeli.
2020. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
A páromat, utána apukámat és húgomat.
2020. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
89%

A kutyámat, engem alapból nem szeret senki más és minden létező ember akiben bíztam elhagyott.

A szüleimnek nem kellettem, lepasszoltak, a nagyszüleim csak kényszerből tesznek elém kaját, és gyűjtik a pletykát rólam amit rosszindulatúan terjesztenek mindenhol.

A barátnőm a pasiját választotta (nem tudom miért kellett egyáltalán a választás..), a páromat az apja miatt veszítettem el, aki kifúrt a családból.

Iskolákban mindig ki voltam közösítve.

Szóval a kutyámat. Önzetlenül, teljes odaadással. Szerettem volna én embereket is...családot, barátokat, társat...de ők nem kértek belőle.

2020. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Erre úgy tudok válaszolni, hogy vészhelyzetben milyen sorrendben menteném meg a szeretteimet.

A gyerekeimért szó szerint tűzbe mennék, bármit elviselnék, hogy megvédjem őket. Közvetlen utánuk/mellettük a férjem van, aki képes megvédeni magát, de ha mégsem, őt hoznám ki következőnek. A férjem is ugyanígy gondolja, elsők a gyerekek, aztán egymást mentenénk. Utánuk jön anyukám és a nagyapám.

2020. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... Elég beteg családom van, nem azt mondom, hogy nem szeretem őket, de ezt megmérgezi jó sok gyógyulatlan lelki seb, és ha őszinte vagyok, nincs is bennünk semmi közös. Akiket nagyon szerettem, azok pedig vagy meghaltak, vagy nem viszonozták (nem lett belőle kölcsönös, mély szeretetkapcsolat). Szóval maradnak a cicák per pillanat nekem is. Nyilván nem jó ez így, de nem tudom, hogyan változtassak.
2020. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
60%
És pl miért kell leértékelni azt, aki pl a macskáját szereti a legjobban??? Komolyan, milyen választ vártok? Anyucit? Itt gyk-n már megszokhattátok, hogy mindenkinek toxikus szülei vannak/voltak...
2020. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
33%
Azért mert ez a családi kapcsolatok kategória és nem az állatok 🤷‍♂️
2020. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
38%

Nálam a macska családtag bunkókám

És tudod nem mindenkivel kedvesek az emberek , sokakat bántott nem is egy ember, olyanok akiknek nagyon nem lett volna szabad stb stb

2020. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
31%
Nincs semmi gondom az állatokkal bunkókán, de soha nem kezelném családtagként. Az nekem egyáltalán nem fér bele. 🤷‍♂️
2020. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!