Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértéseket, csúnya szavakat...

Sértéseket, csúnya szavakat gyermekemre es magamra páromtol el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Párommal amint összeköltöztünk vett egy 180 fokos fordulatot. Egy gyereket hoztam a kapcsolatba ,másik gyerekem külön el. Az első 2 évben rengeteg szapulást hallgattam a gyerekeimre. / mocsok, fereg/amint talalt fogást belejuk kötött. Tini gyerekről van szó persze volt olyan is h nem jot csinált a gyerek nem vedem. De rengeteg olyan volt h csak kötözködött. Amelyik nem velunk élt meg abba is belekötött az életébe.

Majd kesobb ha nem ugy szóltam akkor mar engem is illetett csúnya szavakkal. Aztán lett egy komoly betegsége sajnos de mondhatom azt h azóta valamelyest változott a helyzet - visszább vett magából. Mondja h szeret. De én nem tudom elfelejteni a múltat h hogy beszelt. Nem tudom tul tenni magam rajta. El lehet a csúnya beszedet, a beszólást felejteni egy kapcsolatban és boldog lenni? Csak nekem nem megy ? Hiába tudnám őt szeretni de minden nap eszembe jut h ocsmányul is beszélt velünk h az is ő volt!!


2020. dec. 30. 08:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Már rég ott kellett volna hagynod. Én letépném a fejét annak, aki ilyet mond a gyerekemre.
2020. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy el lehet. Én úgy kezdeném, hogy kib.sznám mint macskát sz.rni. Ha beteg, ha nem. Az az ember aki savaz téged vagy a gyereked arra sok mindent lehet mondani, de hogy normális és szerető társ, na azt nem. Az pedig biztos, hogy az ember nem tud megváltozni. Ideig-óráig (míg az ő érdeke tartja) tud mézeskedni-mázoskodni, de alapjában véve a személyisége nem változik meg senkinek. A sz.r ember mindig is sz.r ember marad. Én 1x hallanék meg ilyen szavakat a páromtól hogy m.csok meg f.reg, többször nem kellene közös jövőt terveznünk az is biztos. Pedig aztán én férfi vagyok..
2020. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Az elsö pár HÒNAP után úgy otthagytam volna, hogy csak néz!

Évekig türni, hogy egy bunkó alak sértegeti a gyerkekemet - ez nekem nem fér bele a normális viselkedésbe.

Tudod, mikor kezdtem volna ápolgatni meg pátyolgatni az ilyet!


Elég ostoba vagy, ha ezt türöd, meg emellett még a betegápolót is játszod neki!

2020. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Te eltűrted, hogy sértegesse a gyerekedet? Nem, nem lehet elfelejteni, és nem is szabad.
2020. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Az első alkalommal dobtam volna ki, ha ok nelkul serteget vagy engem, vagy a szeretteim, gyerekeim. Miert el sok ember olyan kapcsolatban, ahol nem boldog?
2020. dec. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

az hogy van, hogy miközben dönget, sértegeti a gyerekeid, ezáltal téged..? gyanítom, hogy a szexben még durvább..


Lapátra a parasztjával..


Vagy ennyire kell egy tökös férfi? Később már a gyerekeid veled sem állnak szóba...


Az ilyen beszéd az iazi énje..később, ha hagyod veled öregedni, egy zsémbes, ordítozós vénember lesz...szerintem már most is ver, de hogy kaptál már pofont tőle, az biztos...ha tiéd a lakás, kivágni mint a macskát..


Sajnos igen durva öregség elé nézel...ennyire félsz pasi nélkül? Vagy ennyire sokat keres, és jól éltek, vagy ennyire jó az ágyban?


Kétlem, hogy egy ilyen sültparaszt jó legyen bármiben is...


A sértések soha nem felejthetők..így kell vele bánni..

2020. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
14%

Nem a gyerek volt túlin-túl elutasító ?

Sokan ítélkeznek miközben a gyerekek igenis tehetnek róla hogy el vannak utasítva .

80-as évekbe jártam iskolába haza mentem és mondtam az öregemnek hogy az igazgató adott egy pofont. Öregem csak annyit válaszolt biztos megérdemelted .

2020. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Elso ilyen utan amit a gyerekemre mondott volna kibaxtam volna az utcara. Te meg csak ultel szepen csendesen es halgattad. Elmondom neked hogy az ilyen gyerek fog teged ott hagyni a pitsaba, es legkozelebb a temeteseden fogtok talalkozni. Te meg leelheted nyugidtan az eleted maganyosan egy fax mellett, aki undokul banik veled.

Lehet hogy szeret, de ez nem szeretet. Ha neki ennyi telik ki ebbol, hagyd el el, amig nem keso.

2020. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
#7 Jó nagy selejt lehetett az öreged meg az igazgató is...
2020. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

#1-#6: Mindent elmondott. A betegség előtti az igazi énje. Ez a javulás lehet, hogy csak ideiglenes a rádszorulás miatt. Nem csak mondani kell, hogy szeret, hanem úgy kimutatni, ahogyan azt te szereted. Úgy teszi?

Zsémbes öregember lesz, kell az neked? Plusz a kisebbik gyerek is jó eséllyel beolvas majd neked. Ha azt nem akarod, rendezd vele a dolgokat mihamarabb, és kérj bocsánatot, amiért kell.

2020. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!