Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértéseket, csúnya szavakat...

Sértéseket, csúnya szavakat gyermekemre es magamra páromtol el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Párommal amint összeköltöztünk vett egy 180 fokos fordulatot. Egy gyereket hoztam a kapcsolatba ,másik gyerekem külön el. Az első 2 évben rengeteg szapulást hallgattam a gyerekeimre. / mocsok, fereg/amint talalt fogást belejuk kötött. Tini gyerekről van szó persze volt olyan is h nem jot csinált a gyerek nem vedem. De rengeteg olyan volt h csak kötözködött. Amelyik nem velunk élt meg abba is belekötött az életébe.

Majd kesobb ha nem ugy szóltam akkor mar engem is illetett csúnya szavakkal. Aztán lett egy komoly betegsége sajnos de mondhatom azt h azóta valamelyest változott a helyzet - visszább vett magából. Mondja h szeret. De én nem tudom elfelejteni a múltat h hogy beszelt. Nem tudom tul tenni magam rajta. El lehet a csúnya beszedet, a beszólást felejteni egy kapcsolatban és boldog lenni? Csak nekem nem megy ? Hiába tudnám őt szeretni de minden nap eszembe jut h ocsmányul is beszélt velünk h az is ő volt!!


2020. dec. 30. 08:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mit, kérdező?

Megérdemled.

Megérdemled, hogy úgy beszéljen veled, mint egy darab szarral, megérdemled, hogy megalázzon, azt is, hogy össze-vissza verjen.

Most csak azért nem teszi, mert ott vagy neki, mint ingyen ápolónő, illetve cseléd. Jó sokat megspórol így. Talán még ürítésre is alkalmas vagy neki, jobb napjain.

Megérdemled, hogy a gyerekeid meggyűlöljenek, és kitöröljenek az életükből. Megérdemled, hogy magányosan halj meg.

Magadnak köszönheted!

2020. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
Buta vagy, mint a föld. Osztom #21 véleményét.
2020. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%

Te összejöttél egy olyannal aki agyba-főbe szídja a gyermekeidet?!

Gratulálok, az év legrosszabb szülője díjra esélyes vagy! :)

2020. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ miért mondott rá ilyeneket, hogy mocsok, féreg. Volt-e oka rá, stb.

Pl ha csak egy lázadó kamasz, akkor nyilván nem. De ha mondjuk bűnöző, vagy ilyenek, akkor az megint más..

2020. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Rohamosztag:

Ha valamit akarsz, vedd a bátorságot és itt írd a nagyközönség előtt, ne privátban üzengess!

2020. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%
A fiadnak/lányodnak most fejlődik a személyisége, ha azt látja otthon, hogy a gyereket le f*rgezik, az anya meg csak szolga akkor sajnos ő is ilyen szülő lesz, mert ezt látja normálisnak. Mennyi idős a gyerek?
2020. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%

25-ős Ez nem bátorság kérdése? Van gyereked ? Vagy csak a pofád nagy ?

Hogy gondolod hogy az én apám egy selejt ?

2020. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mondja h szeret" idióta

Persze nála laksz, mi?

2020. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#27 Nem a gyerekek számától függ, hogy mennyire undorító dolog egy gyermeket megütni és ezt pártolni. Ilyen az emberi hulladékok tesznek.
2020. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
91%

Én gyerekemre egyszer mondana valami csúnyát akkor még elbeszélgetnék vele.

Másodiknál mehetne amerre akar. Te vagy a hülye, hogy vele vagy.

Apám volt ilyen, állandóan szapulta a másikat. Azt érte el vele, hogy egyedül halt meg úgy, hogy mindenki utálta, még a szomszédok is. Úgyhogy aki ilyen az sose fog megváltozni. Lehet ideig óráig nem szól be aztán meg ugyan úgy mikor nem számítasz rá.

2020. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!