Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértéseket, csúnya szavakat...

Sértéseket, csúnya szavakat gyermekemre es magamra páromtol el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Párommal amint összeköltöztünk vett egy 180 fokos fordulatot. Egy gyereket hoztam a kapcsolatba ,másik gyerekem külön el. Az első 2 évben rengeteg szapulást hallgattam a gyerekeimre. / mocsok, fereg/amint talalt fogást belejuk kötött. Tini gyerekről van szó persze volt olyan is h nem jot csinált a gyerek nem vedem. De rengeteg olyan volt h csak kötözködött. Amelyik nem velunk élt meg abba is belekötött az életébe.

Majd kesobb ha nem ugy szóltam akkor mar engem is illetett csúnya szavakkal. Aztán lett egy komoly betegsége sajnos de mondhatom azt h azóta valamelyest változott a helyzet - visszább vett magából. Mondja h szeret. De én nem tudom elfelejteni a múltat h hogy beszelt. Nem tudom tul tenni magam rajta. El lehet a csúnya beszedet, a beszólást felejteni egy kapcsolatban és boldog lenni? Csak nekem nem megy ? Hiába tudnám őt szeretni de minden nap eszembe jut h ocsmányul is beszélt velünk h az is ő volt!!


2020. dec. 30. 08:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
98%

En azt nem ertem ezek utan hogy valaszthattad ot a gyerekeid helyett?

"Nem vedem oket" - f.sza egy szulo lehetsz.

Es Te meg azt hiszed hogy egy ilyen ember mellett boldog lehetsz aki mindennap csak serteget.

Vannak bajok.

2020. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Tuti nem tűrném el, hogy sértegessék a gyerekemet. Hagyd ott a francba
2020. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
Szintén kétgyerkes, volt egyedülálló anyaként( 7 éve már nem, de nem véletlen hogy hosszú évekig nem engedtem senkit az életünkbe) sosem fogom megérteni, hogy egyes nőknek hogy a búbánatos jóistenbe lehet olyan fontos egy kóbor fa*z (már elnézést a kifejezésért), hogy tőlük ilyen viselkedést eltűrjenek? Miért nem a gyerek az első? A vér szeinti apjuktól sem fogadnám és tűrném el azt, hogy fikázza, verbálisan bántalmazza őket, egy kvázi vadidegentől pedig, -akit én választottam és a gyerekeim csak a döntésem következményeit kénytelenek elviselni- egyetlen mondat erejéig viselném el. Nem vagyok vérmami, de ne gyalázza a gyerekeim senkifia, nopláne az, aki egy háztartásban él velem. Minden jogos sérelmet meg lehet beszéni, a kölkök sincsenek cukorból, ha a viselkedésükkel vagy bármi egyébbel gondot okoznak, konfliktust, azt meg lehet beszélni és meg is kell. No de hogy valaki leférgezze őket (azt aki ott sem él, semmit sem ártott soha neki?) azt a másodperc törtrészéig sem nézném el és abban a percben lenne kívül tágasabb. Hogy ezt te elnézted, az téged minősít már megbocsáss és az, hogy még mindig ezzel az undormánnyal élsz, akár beteg, akár nem, a te szégyened és borzasztóan sajnálom a gyerkeidet, pláne a kisebbet, aki még mindig ebben a mérgező környzeteben él. Normális emberrel, anyával, az ilyesmit háromszor lehet megtenni: először, utóljára és soha többet (ami gyengébbek kedvéért voltaképpen ugye egyetlen alkalom)!
2020. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
..."Aztán lett egy komoly betegsége sajnos". Sajnos? Ha én nő lennék és gyerekeimre ilyeneket mondana a "párom", hogy mocsok, féreg, meg mit tudom én, mosolyogva nézném végig a haláltusáját, nem hogy "sajnos".
2020. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%

mivel kiiratad a kerdest te is erzed, hogy valami nem stimmel

én fognám a gyerkemet és úgy mennék el onnan, hogy többet oda vissza nem

megyek!

most csak magadra és fiadra gondolj !!!!!

2020. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
Az egykori gyerek szemszögéből írok. Engem apám sértegetett egész gyerekkoromban, és tenné még most is, ha hagynám (pedig ő nem is nevelőapám). Anyám hagyta, sose tett semmit. Hadd ne írjam le, mit érzek anyámmal kapcsolatban, pedig 30 felett vagyok már.
2020. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%

Nos elég szomorú, hogy a farkinca fontosabb, mint a gyereked...


Nálunk én voltam a lenézett, leszólt "hozott gyerek", meg volt apa, aki folyamatosan félrefordította a fejét, ha mostohám beszólt vagy sértegetett (ami úgy minden nap előfordult). Hmmm, hadd ne mondjam el, hogy esett és hosszú évekig nem álltam szóba emiatt apával.


Szóval hajrá, a gyereked amint tud, lelép majd, és örülhetsz, ha beszél még veled ezek után.

2020. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos nem ápolgatnék egy ilyen fact,de te tudod.
2020. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekeid biztosan nem fogják elfelejteni!
2020. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
Úgy örülök, hogy ha már a kérdező egy b@romarc, legalább a kommentelők ennyire normálisak!
2020. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!