Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál így a férjedde...

Együtt maradnál így a férjeddel, ha ő nyitott kapcsolatban szeretne maradni a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

2hónapos és 3 éves fiaink vannak. A férjem többször megcsal, több szeretője is van. Aktív egy szex társkeresőn, fétise van vagy mi. Elvállni nem akar a gyerekek és a pénz miatt. De így én nem tudok vele lenni, undorodom tőle.

A kicsinél már semmiben sem segít, egyedül vagyok a két gyerekkel állandóan, néha az anyám besegít de ő is dolgozik.


2021. jan. 12. 12:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem. Kicsik még a gyerekek, lehet olyan apjuk, akiket a sajátjuknak tekintenek, és ő is a gyerekeidet. Ha van lehetőséged, válj el, és költözz.
2021. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Szerintem keress egy ügyvédet, és add be a válókeresetet. Akkor is el fognak választani, ha a másik fél nem akarja.

Ha nagyon tétováznál: folyamatosan, aktívan megcsal, ami azt jelenti, hogy nem hogy nem szeret, de még csak tekintettel sincs rád, még annyira sem, hogy visszaadná a szabadságodat, ha már ő nem tart igényt rá.

Szerintem ennél jobbat érdemelsz.

Szerintem ennél minden nő jobbat érdemel.

Szerintem ennél minden anya sokkal jobbat érdemel.

2021. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
89%
Vannak ám életutak. Szomorú.
2021. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy ő mit szeretne, hanem azt, ami neked jó. Ha te undorodsz tőle, akkor ne maradj vele.
2021. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Maradjon vele a franc. Ha van hova menned a gyerekekkel, vagy maradhattok a lakásban, akkor minél gyorsabban szabadulj meg tőle. Fiatal vagy gondolom, ne pazarolj éveket erre az emberre. Csak minek kell az ilyennek család, azt nem tudom... pláne, hogy nem is segít semmit, csak a nőit hajtja. Fuj.
2021. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy maradnék vele, még igy is hányingerem lett,ahogyan olvastam amit irtál.
2021. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Az első megcsalásnál elváltam volna tőle.
2021. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem maradnék vele együtt. A felsorolásból kimaradt: A kényelem. Neki ez így nagyon kényelmes, hogy mindent te csinálsz otthon, főzöl-mosol rá, ha elválnátok a hálópajtijai nem tennék ezt meg neki. Ez a nyitott házasság pont ideális lenne neki, nőzik, ameddig te gondoskodsz róla..
2021. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Így nem lesz nehéz dolgod, hogy elválj és nálad legyen mindkét gyerek, csak meg kell lengetni néhány csetlogot meg hasonlót a férjedről és nem lesz bíró aki neki ítéli bármelyik gyereket.
2021. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem,nem,nem... Ezt lássák a gyerekek? A gyerekeknek sem jó,ha ilyen "Környezetben" nőnek fel, ilyen példát mutattok nekik kapcsolatok terén. Biztosan találsz normális férfit!
2021. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!