Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátom...

Hogy köszönjek a barátom apukájának?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a mostani barátommal,és nem tudom hogyan illik köszönni az apukájának! Amikor először találkoztunk,akkor azt mondtam Jó napot!,de nem tudom hogy igazábol hogy illene. 21 éves vagyok...

Lehet hülye kérdés,de tényleg "zavarban vagyok" ezzel a témával kapcsolatban. Ti hogyan köszöntök?


2010. aug. 16. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek a hülye rómaiak nem értik a viccet!
2010. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok, de nekem még sosem mondták (egyik barátom szülei sem), hogy tegezzem őket.

Én csókolom-ot köszönök,az anyukájának mindenképp. Az apukájának ezt valahogy viccesnek tartom mondani (mert egyszer egy idős bácsinak így köszöntem és kicikizett, hogy mit csókolok :DDD) na szóval azóta férfinak nem köszönök csókolom-mal.

Azt mondom Jó napot és kész. Nekem sem tetszik, mert valahogy nem elég kedves vagy nem is tudom, de nem tudom mi mást mondhatnék.

Ha bemegyek hozzájuk és mindketten ott vannak akkor csdak annyit mondok, jó napot. Ezzel köszönök egyben mindkettejüknek.

Igazából elég kellemetlenek a köszönések, elköszönéskor azt mondom viszlát vagy viszontlátásra :)


Egyébként szerintem nem olyan nagy dolog, őket valószínűleg nem is nagyon érdekli.

Ha amúgy kedves vagy meg minden, akkor igazából mindegy hogyan köszönsz. Ha kedvelnek akkor kedvelnek úgyis, ha pedig nem akkor...

érted. :)

2010. aug. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülő vagyok. Valaki azt írta, nem tegezne, mert nem vagyunk haverok.Én úgy vagyok vele, hogy a családban mindenki tegez mindenkit. A gyerekem barátja/barátnője lehet, hogy családtag lesz, lehet, hogy nem. Úgy kezelem, mintha az lenne. Tehát felajánlom a tegezést, mert furcsa egy ebédnél, hogy egyedül ő magázódik,vagy kínlódik, mert megpróbálja kikerülni.
2010. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha a szülők felajánlják, h tegezd őket, akk illetlenség magázódni, hiszen ő nem azt akarja.Amíg nem mondják, a legjobb a Csókolom! és a Jó napot!.Ez illedelmes, mégis tudják, h magázod őket.
2010. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

06 37 es,. Mi is 2 és fél éve vagyunk együtt. Az első találkozásnál én is magázódtam, de rögtön a bemutatkozás után mondták, hogy tegezzem őket. Már az első találkozás óta családtagnak számítok. Vagy ha nem is az első, de nagyon hamar. Én úgy gondolom, tegezve is meg lehet adni a tiszteletet. Persze az először furcsa volt, hogy nyúljak be a hűtőbe ha éhes vagyok, de már nem probléma ez. Úgy szeretnek, mintha a lányuk volnék. Sokszor mondja anyós, hogy szia kisleányom.Aztán ki tudja mit hoz az élet, de remélem mindig együtt leszünk.

26L

2010. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!