Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elköltözöm (vagy csak...

Ha elköltözöm (vagy csak hazamegyek) megmenthető a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt... mindenki szemében álompárként!

Aztán egyik pillanatról a másikra minden megváltozik, és közli velem,, hogy nem helyes a mi kapcsolatunk, mert én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem.

Azt mondja, mellettem mindene meg van, és őt még sose szerette ennyire senki mint én, mégis azt mondja, besokalt!

Tény, hogy nagyon szeretem őt, és mindenképp meg szeretném menteni a kapcsolatunkat, kérdés ő akarja e... ő velem akar e maradni.

Nem akarok taktikázni, én kimutatom az érzelmeim... semmi értelme megjáátszani magam. Eddig tényleg minden rendben működött... semmi gond nem volt.

mit tegyek?


2010. aug. 16. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Dobd ki és gyere össze velem, nekem pont az ilyen szeretetre van szükségem!
2010. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem mindenki kapja ezt... neki ez jár!!! :)
2010. aug. 16. 10:01
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát pedig taktikáznod kellene, hogy észbekapjon. Állja elé komoly tekintettel és közöld, hogy pár napot Te is kérsz, hogy átgondold ezt a kapcsolatot, és költözz el. Valószínű egy kicsit hullámvölgybe kerültek az érzései, és ha szeret még, utánad fog menni vagy keresni fog. Kicsit teperjen érted. Akkor fogja érezni, hogy milyen sokat veszít, ha elveszít. Ha nem keres,(ez a legrosszabb eset) akkor pedig lelkileg meg kell erősödnöd és elfogadnod, hogy így döntött.
2010. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Menj haza, felejtsd el.
2010. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap mentek haza barátnőmék, az új barátjával itt töltöttek pár napot nálunk. Először -bevallom "férfiasan"-irigykedtem rá, mert a pasi igazi hősszerelmes módjára vallott percenként szerelmet, kiszolgálta, a gondolatát kitalálta, körülrajongta, amit akartok. Aztán, amikor már ez a 3. nap is így volt, én már sikítottam volna szívem szerint... Borzasztó volt ez az állandó fojtogató imádat! A férjem durcásan külön is vonult, ő így tüntetett:)


Szóval, arra akartam kilyukadni, hogy ha te csak ennek a töredékével imádod a barátod, akkor lehet, hogy csak levegőhöz akar jutni(?).

2010. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mitől sokalt be! A te folytó szeretetedtől. Légy visszafogottabb, bármennyire is szereted. Küzdjön egy kicsit érted, ha egyáltalán hajlandó rá. Menj haza egy hétre, ennyi idő elég lesz neki, hogy átértékelje a kapcsolatotokat. Neked is változnod kell, hidd el, ha minden kívánságát azonnal teljesíted, teher a számára, nem kell annyira ajnározni!
2010. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

szerintem is beszélj vele hogy gondolkodnod kell és költözz el ne pár napra hanem pár hétre.te ne keresd őt akármennyire is hallani akarod a hangját.hagyd hogy ő lépjen előbb.ha nem keres akkor tényleg nem érdemel meg téged.

de egy kis idő és hátha belátja hogy igenis ő is szeret téged annyira mint te őt.

lehet azt hiszi hogy már csak megszokásból van veled és hogy már nem is szerelmes beléd.hagyd hogy tisztázza magába a dolgot.ha tényleg szerelmes akkor keresni fog téged.

ha meg már csak a megszokásból van veled akkor jobb minél hamarabb befejezni a kapcsolatot.

2010. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nemeg igen, erre nem gondoltam. Írod, hogy Te nagyon szereted, melletted megvan mindene, sose szerette őt még senki így....ez így van minden jó kapcsolatnál,ez a szerelem alapja, DE oda-vissza. Lehet hogy "agyon-nyomod" a szeretteddel, imádatoddal, és levegőt akar. Akkor is jó, ha elköltözöl pár napra, de megfordítanám a fogalmazást, amellett hogy ő is gondolkozik, Te is gondolkozz, hogy egy párkapcsolat nem a folytonos imádaton alapul, és nem kell mindig 150%ban odatenni magunkat érte. Mondd neki, hogy nem szakítani akarsz, de magadban is tisztáznod kell azt, hogy mi is a szereped a kapcsolatban? Végezz önvizsgálatot hogy merre lehet az arra?
2010. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ettől sokalt be, amit írtok... én épp készülök megzavarodni ettől az egész helyzettől. Ő jól érezte magát, míg nem voltam itt (mert hétvégén a barátaimnál voltam) és hogy őszinte legyek, én is jól éreztem magam. Nagyon régen voltam így szórakozni, mindig ő volt az első, és nem magam... és csak gyötrődök :(
2010. aug. 16. 10:26
 10/24 anonim ***** válasza:
csak az előttem írókhoz tudok kapcsolódni..teljesen igazuk van. voltam ilyen helyzetben
2010. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!