Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, hogy egy erősen...

Szégyen, hogy egy erősen felújítandó házban élek egyedülálló anyaként a két gyerekemmel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
A pasik ugyanezt csinálják, a nárcisztikus nők teszik tönkre őket. Ez nemtől független dolog, személyiségtípus, még csak külsővel se függ igazán össze. A nárcisztikusak jobban tudnak csábítani, mert ők maguk sosem szerelmesek.
2021. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:

80-asnak:


Én voltam a 71-es, aki félrelépett, de nem én voltam a 74-es, aki okoskázott.

A közösség számára hasznos érték vagy üzenet pedig a következő:

Igen, az ember hibázik, amiért jó esetben vállalja a felelősséget és továbbhalad az úton. Nem biztos, hogy félrelépés volt a legnagyobb hibám, sokkal inkább az, hogy bizonytalan lelki és szellemi alapokra építettünk az exemmel családot. Holott az anyagiak biztosak voltak, s a lelkiek sem tűntek gyengének. Mégsem figyeltünk, nem voltunk önmagunkkal tisztában, illúziók és vágyak vezéreltek bennünket. De megtörténtek a szembesülések és túlléptünk, nem bántjuk, hanem támogatjuk egymást mint szülőtársak.

2021. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

#80 Mintahogy #82 megirta ket kulon entitasrol hiszed, hogy egy es ugyanaz. En nem leptem felre, es amint latom eppen te szemelyeskedsz, es telleg okoska vagy.


Az en valaszom ez volt:


"en mondom, ingatlanra kolteni hulyeseg, az elmenyek szamitanak igazan. persze nyilvan ne legyen hideg, de most az h fancy-e az ojjektum v sem, tokmind1"

2021. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
Ez a párkapcsolatok-megcsalás csoportban tökéletes válasz egy "most hogyan tovább" kérdésre. Arra próbáltam rámutatni, hogy ebben a kérdésben azonban egy totál off. Egy olyan off ami a kérdezőt mentegetőzésre vagy magyarázkodásra kényszeríti a helyzete miatt.
2021. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:

Lassuk a 70-es hozzászólást:

"Azert az is igaz, ha mar a frusztralt kerdezot ekezi mindenki, hogy igenis mindket fel felelos azert a hazassagert, megis 70%ban a nok kezdemenyezik a valast, mondvan hogy a ferjuk "elromlott". Azert o sem ment volna a kis 22 eves kollegina utan, ha otthon minden rendben van... Es az is egy kepesseg, hogy az emberek megoldjak a problemakat, plane ha vannak kozos gyerekek"


Fenntartom amit írtam, egyik hozzászólás sem építő jellegű és nem ad hozzá a közösséghez semmit.


Nem pazarlok több időt erre, ha ezek utan se érted görgess simán tovább.

2021. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:

Ezt irtad:


"#74


Feleslegesen személyeskedsz és szólítasz okoskának, nem érsz vele célt.


Kérlek mutass rá milyen értéket adott a közösségnek az hogy leírod hogyan léptél félre de amúgy már minden rendben van veled."


Kerlek te mutass ra, hol irom azt, hogyan leptem felre, Okoska...

2021. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

Elnézést az offert kérdező, ez lesz az utolsó válaszom rá.


Látom nem tudsz továbbgörgetni.

Nem tettem különbséget a két anonym 0 pontos válaszoló között.



"#70 #71


Megmutatnátok, hogy hol van szó a kérdező kérdésében a házasságáról?


Pontosan. Sehol.


Köszönjük az építő hozzászólásokat."

2021. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
#87 Miert te tovabb tudtal gorgetni? Minek kezdtel el kotekedni? Gondold at sztem, jobb lesz ugy neked.
2021. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
95%
Vedd igénybe a felújítàsi programot.
2021. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!