Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek félős gyerekeknek...

Szerintetek félős gyerekeknek túl nagy falat lenne, koszorúslánynak lenni?

Figyelt kérdés

Én lennék a mennyasszony és a testvérem gyerekeiről van szó, egy 8 és egy 5 évesről. Rajtuk kívül még lenne 2 kislány egy 9 és egy 5 éves, de ég és föld a 4 gyerek, a nővérem gyerekei sajnos vagy nem sajnos, de elég félősek. Tudom milyen én is nagyon félős voltam gyerekként, és azért még valamennyire emlékszem mennyire utáltam minden nagyobb eseményt.

A gyerekekkel még nem beszéltem erről csak a nővéremet kérdeztem meg, de még nem mondott rá semmit. Nem ítélem el, de szerintem nagyon túlfélti őket.

Annyi lenne a "feladatuk" hogy bekísérnek 2 másik gyerekkel, és ha akarnak szórhatnak rózsaszirmokat egy kis kosárból, de ha nem szórnak nekem az se baj.

Én nagyon örülnék neki, de azt se akarom, hogy ők rosszul érezzék magukat, de mondom a gyerekeket még nem kérdeztem, pedig jóba vagyok velük, de inkább a nővéremet akartam először megkérdezni.

Mint írtam én örülnék neki, meg fura lenne, hogy a saját unokahúgaim nem lettek koszorúslányok, a másik két gyerek meg igen.

Szerintetek?



2021. febr. 14. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekekre bíznám, akarnak-e koszorúslányok lenni vagy sem.
2021. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy akarnak, egy dolog, de vedd számításba, hogy ott majd simán bepánikolhatnak, elbőgik magukat stb. (főleg a kicsi).

És hidd el senkinek nem hiányzik, egy vergődő-síró gyerek, aki akkor, ott döbben rá, hogy mégsem akarja.


Én biztosan nem kérném fel őket, mert félősek. Én is az voltam gyerekként, és az ilyesmitől kiborultam volna. Sok ember, őket nézi, stb.

2021. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!