Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy nálunk a családban mindenki ki-be járkál, amikor valaki fürdik?

Figyelt kérdés
Kezetmosni meg ilyenek

2021. márc. 6. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
7-es vagyok:Miért lettem leszázalékolva,talán másoknak nem tetszett az hogy nem szabad egymással mást is csinálni?
2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 7-es, azért mert nem normális dolog, ha mondjuk a szülők a kamasz gyerekük testét csodálják, vagy szerinted igen? Majd a párja megcsodálja, ha ő úgy akarja, de biztos, hogy semmiképpen nem a családtagok!
2021. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
12.:Csak azok szerint nem normális,akik mást is beleképzelnek egy ilyen szituációba.
2021. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Az anyám egész életemben ezt csinálta. Az se megoldás, hogy bekulcsolom az ajtót, mert akkor elkezdi verni meg ordibál, hogy az ő házában ne merjem kizárni a fürdőszobájából...Illetve nálunk is ugyanaz van, mint amit egy másik hozzászóló írt, hogy ő simán kijön full meztelenül a fürdőszobából (ő még általában törölközőt se vesz fel), míg mindenki más még akkor is átmegy valamelyik másik szobába, ha csak a pólóját cseréli át. Régebben szokása volt, hogy mindig akkor kellett valamiért bejönnie a fürdőszobába vagy az én szobámba, amikor wc-n voltam/öltözködtem/ilyesmi és amikor kiküldtem, még leállt veszekedni, hogy miért vagyok előtte szégyenlős, meg még meg akarta magyarázni, hogy az én agyammal vannak bajok, amiért nem akartam, hogy pucéron nézegessen g3ci...


A párommal nem érezzük magunkat kellemetlenül ilyen helyzetben, néha amíg az egyikünk a budin ül, addig a másik zuhanyzik pl. De ha lesz valamikor gyerekünk, nem kényszeríteném rá, hogy előttünk pucérkodjon, ha neki kellemetlen, mert egyáltalán nem ugyanolyan a családtagjaid előtt meztelenül lenni, mint a párod előtt..Az utóbbival úgyis látjátok egymást jó meztelenül kb. minden nap, az előbbi szituáció meg szerintem beteges egy bizonyos kor felett.

2021. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk normális. Simán bejön anyum amikor fürdök és beszélgetünk pedig fiú vagyok és ugyanezt csinálom én is anyuval. Van amikor behív fürdés közben, hogy mit főzőn, mert épp recepteket néz és mi lenne, ha megcsinálná. Mi nem vagyunk szégyenlősek. Anyum látott már mereven és én is őt meztelenül. De ahány ház, annyi szokás.
2021. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

A mi családunkban nem szokás benyitni, bár anyukám sajnos nem igazán tartja be ezt és mindig pont akkor kell meget mosnia, amikor bent vagyok a fürdőben. Már nem zavar, megszoktam, inkább vicces. Ezzel ellentétben sem apukám, sem a család bármely tagja nem járkál be egymáshoz ilyenkor.

Mindenkinek más a normális, neked is, nekem is éppen az, ami nem zavaró.

2021. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy a 2-es is írta, erre nincs jó válasz, hogy igen vagy nem. Minden család, sőt, minden ember más. Van akinél ez belefér, másnál nem. Ha senkit nem zavar, akkor nincs vele semmi gond, ha meg valakit zavar, akkor meg nem illik ilyet csinálni vele.
2021. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Én 22 éves vagyok a húgom 17. Soha nem járkálunk be egymáshoz. Nem zárjuk az ajtót mert mindenki kopog ha be akar jönni. Nálunk nem divat a meztelenkedés egymás előtt. Volt hogy nem vitt magával törölközőt és írt facen hogy dobjak be neki egyet. Kinyitottam az ajtót és bedobtam. Én nem vagyok kíváncsi az ő testére és nyilván ő se akarná nézegetni az enyémet. Nem ítélem el az olyan családokat ahol ez természetes de mi úgy nevelkedtünk hogy ne lássuk egymást sose meztelenül.
2021. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem rendben van, ha mindenkinek oké. Én apámhoz be szoktam menni és fordítva is, mivel minket nem zavar, de előtte azért kopogunk és megvárjuk a választ. A család két női tagja már szemérmesebb. Anyámhoz csak apa mehet be, a kiskamasz húgomhoz viszont még a légy se mehet be. Mindenki tiszteletben tartja a másik magánszféráját. F
2021. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

Semmi nem normális, ami téged zavar.

Nálunk úgy működött a dolog, amíg a szüleimmel éltem, hogy mindenki tájékoztatta a többieket, aki huzamosabb ideig akart a fürdőszobában lenni (fürdő-wc egyben), így még előtte le tudtuk rendezni a szükséges dolgokat.

Ha mégis közben valakinek sürgős dolga akadt, kopogott, mondta, hogy "bocsi, de nagyon kell" stb.,az éppen bent lévő törölközőbe csavarta magát és kijött arra a pár percre. Szerintem így a normális, de, mint írtam az elején, mindenkinek más számít elfogadhatónak.

2021. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!