Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy nálunk a családban mindenki ki-be járkál, amikor valaki fürdik?

Figyelt kérdés
Kezetmosni meg ilyenek

2021. márc. 6. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy édesanyámmal másképpen működtek köztünk a dolgok (még apum van, megy egy öcsém). Ő például bejöhetett akkor is, mikor fürödtem/zuhanyoztam (persze ő is mindig kopogott). Sőt, sajnos 17 évesen előjött a pánikzavarom, abban az időszakban kifejezetten én kértem, hogy amíg a kádban ülök, legyen bent velem és beszélgessünk, mert az megnyugtatott.

2021. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk ha nagyon kell valami a fürdőből kopogunk, megvárjuk a válszt és úgy megyünk be, hogy véletlen se nézünk a zuhanyfülkére.

Meztelenkedni nem szoktunk, de pl törölközőben, köntösben simán elmegyünk egymás mellett. Hisz látnak nyáron bikiniben meg strandruhában, attól a törölköző többet takar.

2021. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

Én szimplán azt nem értem, miért kell feltétlenül akkor bemenni a fürdőbe, mikor valaki épp bent van?


Nincs másik csap az egész házban, ahol kezét lehet mosni? Vagy az emberek nem tudnak várni 10 percet a pisiléssel, míg a másik végez? Vagy mi olyan k*rva fontos dolog, ami nem ér rá picit később, és pont akkor kell megbeszélni, mihez kell egyáltalán bejárkálni egymáshoz?


Komolyan nem értem.

2021. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Nalunk a húgom szokott hozzám bejönni.És eszméletlenül idegesítő.De hiába szólok neki nem zavarja
2021. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az ilyrn benyitogatós emberek nagy része szerintem direkt csinálja. Néha neha főleg ha 1 wc van elhiszem hogy rátör valakire a szapora hirtelen, de nem hiszem hogy ez a jellemző.

Hiaba látja hogy zavar, hiába szól neki a gyerek, ő csak azert is megmutatja, megneveli . Testvér ugyanez csak idegeli a masikat ilyenkor.

Szerintem bunkóság , mindegy hogy szerintünk mi van, ha egyszer a másikat zavarja nem csinálom. Hihetetlen mennyire érzékeletlenek az emberek.

2021. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!