Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én házasságon kívül...

Az baj ha én házasságon kívül születtem?

Figyelt kérdés

Anyám és apám együtt volt de valamért nem házasodtak össze,1 éves koromban anyám elhagyta apám és együtt élünk

Más nem tudja de én tudom ..

És maga a tudat hogy házasságon kívül születtem..

Szóval értitek..

Fura..


17l


2021. márc. 19. 10:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
43 éves vagyok, soha senki nem kérdezte meg tőlem, hogy házasságba születtem e
2021. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy ezzel egyedül.

Bár az én szüleim összeházasodtak volna, már meg is volt minden, aztán az esküvő előtt nemsokkal az apai nagymamám összefeküdt az anyai nagypapámmal.

Így befuccsolt a dolog.

A papírral kitörölheti az ember a seggét, nem attól jó egy kapcsolat, mert van házasság, sokszor egy élettársi kapcsolat sokkal boldogabb, meg aztán ha szétmennek, csak simán szétköltözik a két fél, nem kell bíróságra járni.

Felnőtt fejjel ezt majd te is másképp fogod látni.

2021. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Én is házasságon kívül születtem, még a büdös életben a kutya meg se kérdezte, nemhogy hátrányom származott volna belőle :D
2021. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés az 1920-as Kincses Kalendáriumba, vagy 1880-as Borsszem Jankóba való.
2021. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Fero89 válasza:
43%
Ne aggódj a zabi és fattyú kifejezések már régen se igazán a nem házasságban született gyerekekről szóltak, inkább a vagyonosabb emberek örökösei akarták így megbélyegezni apáik viszonyokból született gyermekeit, hogy azok ne legyenek jogosultak az örökösödésre. Nincs abban semmi kirívó, ha szüleid nem voltak házasok. Az sokkal rosszabb ha két ember akik nem bírják egymást összeházasodik, csak mert már úton van a gyerek.
2021. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Senkit nem érdekel. Sőt. Sosem értettem, azt ha valaki csak a gyerek miatt összeházosodik. Anyum amikor terhes lett velem összeházasodtak Apával. Nem volt jó a házasságuk és 8 év után el is váltak. Szerintem esküvő nélkül is lehet teljes életet élni és TE nem fogsz kevesebbet érni csak azért mert a szüleid nem voltak házasok. És ők sem fognak emiatt.


Sokkal rosszabb gyerekkorúk van azoknak akinek a szülei kényszerből összeházasodnak és leélnek egymás mellett x évet. A gyerek is megérzi, én is megéreztem.

2021. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem baj. Régen ez nagy szégyennek számított, de manapság már senkit nem érdekel.
2021. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Az én fiam sem házasságban született. :) Semmi hátrány nincs ebből.Élj boldogan.
2021. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egyedül a templomban van bejegyezve keresztelésnél hogy akinek nem voltak házasok a szülei az törvénytelen gyerek. Ezt onnan tudom hogy most kértük ki az esküvőhöz😃
2021. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%

Életemben nem jutott eszembe senkit faggatni, hogy a szülei házasok voltak vagy sem.

17 évesen, mintha nem is ebben a században élnél...

2021. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!