Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én házasságon kívül...

Az baj ha én házasságon kívül születtem?

Figyelt kérdés

Anyám és apám együtt volt de valamért nem házasodtak össze,1 éves koromban anyám elhagyta apám és együtt élünk

Más nem tudja de én tudom ..

És maga a tudat hogy házasságon kívül születtem..

Szóval értitek..

Fura..


17l


2021. márc. 19. 10:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére elmúltak azok az idők mikor ez szégyennek számított. Dédim szokta mesélni hogy őt az apja majdnem agyoncsapta fejszével mikor kiderült hogy megesett. Villám gyorsan megkellett házasodniuk az akkori kedvesével.
2021. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%

Én is zabigyerek vagyok, anyám a szerető volt a történetben.


A család "hagyományosan" katolikus, engem viszont nem engedett megkeresztelni a pap, mert házasságon kívül született gyerek vagyok, ezért református lettem.


Azt hagyjuk, hogy miért kereszteltettek meg engem. A családban ez hagyomány + pár rokonom >tényleg< hívő. Ez van.


20F

2021. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyon vallásos vagy, és emiatt érzed ezt sorsdöntőnek, ez nem egy olyan dolog, amiről tehetsz, így felesleges törni magad rajta.
2021. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kicsibarany ***** válasza:
49%
Apád vezetéknevét kaptad? Ha igen, sose fog kiderül hogy mi volt a szüleid státusza abban a pillanatban amikor megszülettél.
2021. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A születés és gyerekvállalás egészségügyi és családi dolog, nem vallási és jogi. Most pedig már nem is érdekel senkit.

Esetleg valaki azt mondta most neked, hogy ettől kevesebb vagy?

2021. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Anyumek 10 eve voltak egyutt, amikor szulettem. 11 evvel kesobb mondjuk osszehazasodtak, de sztem ez is szamit. Na de a kerdesre valaszolva, sztem nem baj, bar tolem nem egy ember kerdezte meg az eskuvojuk elott, hogy miert nem voltak hazasok...
2021. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én meg házasságon kívül szültem, 2x is. És?


Anyukám főnöke 70 fölött van, a menyasszonya közelíti, a lányunk 40+os, szóval jó régóta együtt vannak, de a néni cakk-pakk megmondta, hogy köszöni a gyűrűt, de ő bizony férjhez nem megy 😅

Azon a papíron nem múlik semmi

2021. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%

Nekem se voltak házasok a szüleim. Én sem házasodtam össze a gyerek apjával

(jól is tettem, mert egy állat)

Így legalább békében nevelhetem a gyermekemet.

2021. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!