Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy lelkiismeret...

Normalis, hogy lelkiismeret furdalásom van, hogy abbahagyom a sulit? Ti voltatok már ilyen helyzetbe?( részletek lenn)

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy posztgradualis (Diploma utani diploma)képzést ami azt hittem, hogy jó ötlet.

Az első félevet el is vegeztem valahogy, viszont most nagyon kinlódok. Most költöztunk uj helyre, rengeteg a munka a ház körül közben jön a második baba is, a munkahelyen nagyon sok a meló. A tananyag pedig irdatlan sok tanulást igenyelne, de közben szeretnek többet sportolni is.

Szóval most nagyon tépem magam mi lenne a helyes lépés.

Ha abbahagyom biztos jelentősen csokkene a magamba vetett hitem, szóval az önbizalmam ( latva követelményeket a csoportból többen is bejeletették, hogy végeztek, nem folytatják).

Ha nem akkor viszont be...rnek mert annyit kellene tanulnom a következő 1 évben, hogy iszonyat és nem is tudom jelenleg honnan szerezzek erre ennyi időt. Ha egymagam lennek okés lehetne, másra se lenne időm. Kicsit bevallom őszinten motivaciom is alábbhagyott, mondjuk ez még visszajöhet.


Nektek volt már ilyen?



#suli,
2021. márc. 29. 07:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
miert lenne troll kérdés? aki válaszolt annak köszönöm.
2021. márc. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!