Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám folyamatosan mindennap...

Az apám folyamatosan mindennap szóban "bántalmaz " engem, trágár szavakkal. Az iskolában észrevették,hogy valami nincs rendben velem. Készítettem hangfelvételt is, ahogyan beszél velem. Ha megmutatom az iskola pszichológusnak tud valamit tenni?

Figyelt kérdés
Apám olyanokat vág minden nap a fejemhez,hogy "..ar takony.. az isten a f....át nyomná beléd, és még ennél durvábbakat is. Már nem bírom elviselni.
2021. ápr. 2. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolom, hogy apád régóta alkoholista, és hülyére itta magát?
2021. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Én azt a hangfelvételt hangosan lejátszanám egy józan pillanatában, amikor lehetőleg többen, más családtagok, ismerősök is jelen vannak, hadd égjen a pofája.
2021. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű ilyet tanácsolni, utolsó. De szerinted mi a valószínűbb verzió:

-Apuka hú de elszégyelli magát, és onnantól mintaapa lesz (amúgy a kérdező nem írta hogy részegen beszél így a faterja, szóval szín józanul is lehet seggfej)

- Másik verzió: durvább lesz a kérdezővel, a verbális agresszió esetleg átmegy fizikaiba, hogy megtorolja a gyereken hogy nyilvánosan megalázta.


Nos, én a másodikat tarom valószínűnek.

2021. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%

13

1. Ez csak a te véleményed.

2. Nemcsak a két véglet lehetséges, amit soroltál.

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. De ha már bántalmazó, akkor a kérdező borítékolhatja hogy nem javulni fog a helyzet. Az ilyen "szégyenítsd meg" jellegű tanácsokra azt mondom:könnyű más faszával verni a csalánt, mikor nem te élsz egy fedél alatt azzal aki bánt.
2021. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Velem is így beszélt apám. Mióta lediplomáztam hozzám se mer szólni.


Ilyenek az önbizalomhiányos emberek, ha magát nem tudja építeni, akkor másokat kezd el rombolni, amivel próbál valami önigazolást szerezni magának.

2022. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!