Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul ? Vagy...

Jogosan esik rosszul ? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy amikor tesómnak kellett mennie az iskolába ( beiratkozás,központi, szóbeli, orvossi alkalmassági) akkor én nem mehetem , mert suli van meg amúgyis én mit keresnék ott . Ezt aláírom . Most , hogy nekem kellett menni ezekre ő viszont már jöhet megkérdeztem anyát , hogy én nem jöhöttem akkor ő meg miért erre azt volt a válasza , merthogy szeretne jönni közeltem vele , hogy én is akartam volna menni mikor neki kellett erre azt mondta , hogy ne legyek gyerekes . Ja és a nővéremnek otthon nem kell csinálnia semmit én meg törölgettek ,mosogatok , sepregetek , mossok ( igaz mosógéppel) elindítom a szárítót és nem kapok érte soha egy jó szót sem , de ha nem csinálom meg akkor egyből jön a lusta vagy meg egésznap csak fekszel duma . Lehet bennem is van hiba , mert szeretnék anyukámmal kettesbe menni , mert soha nem tudok vele lenni és nem tudom vele megbeszélni a problémáimat , de más mindig tud vele menni kettesben vagy csak lenni én meg soha . Tudom lehet , hogy gyerekes . Írjátok le a véleményeteket . Több mint valószínű , hogy törölni fogam ezt a kérdést ,de jól esett végre kiírnom magamból .
2021. ápr. 28. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mondd meg tesódnak ne jöjjön, nem szeretnéd ha most ott lenne.

Otthonra csinálj egy beosztást, amit eddig csináltál egyedül, azt oszd szét kettőtök között és tedd ki a beosztást mindenki által jól látható helyre. Ami nem nálad van, azt ne csináld meg ezután, állj a sarkadra.

2021. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést nem lehet törölni úgy tudom.
2021. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
ez most úgy tűnik, hogy te vagy a szerencsétlen hamupipőke a családban.
2021. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katona Dius ***** válasza:
2# lehet törölni, csak az valami negatívummal jár. Amúgy 1# ötlete jó, bár kérdés, hogy utána nem kapnál-e végül letolást, amiért rendelkezni akarsz a tesód idejével, meg hasonló baromságok, ha már ennyire kímélve van.
2021. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!