Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod szeretni a gyereket, ha...

Tudod szeretni a gyereket, ha nem szereted az anyját?

Figyelt kérdés

Tehát mindez rokonságon belül van. Adott a rokon nő, akivel nem jó a kapcsolat, (az mindegy, miért), és lett egy kisgyereke, majd rá egy évre még egy. Én járok hozzájuk, aranyosak, ragaszkodóak a gyerekek (persze nem sokszor megyek, csak szülinapon, és amúgy kb. kéthavonta egyszer). Nővérem viszont egy az egybe elzárkózik, ő azt mondja, ha nem szereti az anyát, ő a gyerekeket sem tudja kedvelni sem.

Kinél hogy alakult ez? (Csak egy példa, utált sógornő kisgyereke, stb.)



2021. máj. 1. 12:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

#16

Már a gyámügy régen tud róluk, mivel a óvodában, és az iskolában is jelezték, hogy a kislányon verés nyomokat találtak. El is vitték, egy átmeneti otthonba, de a szülői felügyeleti jogot addig nem tudták elvenni, amíg nem bizonyított az apai bántalmazás. Erre fogták, és elhozták a kislányt a szülők, mert hogy nekik joguk van. Azóta semmi a gyámügy felől.

És nem, nem egy csoki a boldogsága kulcsa,hanem pl egy tál paprikás krumpli, amiből 3-szor kér, mert az anyja nem tud főzni. Vagy egy banán, amit leraktam elé 5 éves korában, és meg kérdezte, hogy ez mi?

De nem akarom offolni a kérdést, csak látom, azt gondolod, hogy én teszek ezzel rosszat. A kislány nem tehet róla, hogy szülei ilyenek, ez a lényeg.

2021. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van olyan ember az ismerősök között, akit ki nem állhatok, de a gyerekével mégis megtalálom a közös hangot, mert normális kissrác.


Meg akad olyan is, akit imádok, de gyereke meg egy neveletlen bnkó (nem ő tehet róla, ezt tudom, de nem akarok vele még beszélgetni sem).

2021. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!