Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbüntettek, nem az én hibám...

Megbüntettek, nem az én hibám volt. Nagyon rosszul esett. Mit csináljak? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy nővérem, aki 16, meg egy bátyám, de ő már külön él. Kitakarítottam a házat (2 szintes, 4 szoba, konyha, fürdő, udvaron fűnyírás, egy egész napba telt), mert szerettem volna meghálálni anyának a szülinapján, hogy annyit tesz értünk (egyedül nevel - sokszor fel se tűnik, és én is pofátlan vagyok vele, de valami hasznos meglepetést szerettem volna). Megkérdeztem tesómat, beszáll-e, de azt mondta, nem. Mondtam, hogy anyának lesz, azt mondta, seggnyaló vagyok, és még sok mást is, de mindegy.

Szóval hazajött anya, tesómmal elkezdtek susmorogni a szobájában (tesóméban), én hülye naiv kislány azt hittem, hogy tesóm felköszönti, és valamiért egyedül marad vele. Hát felköszöntötte, de úgy...

Anya kikiabált, hogy menjek be. És lekiabált, hogy hogy gondolom, hogy tesóm kitakarítja az egész házat, és az hagyján, hogy nem segítek, de hogy mit mondtam én neki (állítólag azt hogy Ő A SEGGNYALÓ), és mikor mondtam, hogy én takarítottam, akkor közölte, hogy még sunyi is vagyok, biztos arra készültem, hogy lecsapom ezt tesómtól, és mert hazudni akartam, szeptemver 1-ig nem megyek sehová. Mit tegyek?


2010. aug. 23. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tarts szem előtt. Késik az isten de nem felejt. Az igazság kiderül, és ha nem most, akkor később a tesód biztosan megszopja, mert egy undorító jellemtelen lény, sosem lesz belőle ember. Az ilyen pitiánerek mindig megszívják majd. Mindig.
2010. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

milyen egy bunkó paraszt a tesód!

hogy képzelte ezt?

mivel most eléggé felidegesített a tesód én a helyedben véresre verném a fejét!

de mivel kúltúrált és értelmes emberek vagyunk ezért meg kell beszélned velük ezt a dolgot!

üljetek le(NORMÁLISAN!) és mondd el hogy te mondom TE takarítottad ki a házat és nem a kis k*rva, nyomorék, hazug tesód(a megjegyzéseket kihagyhatod).Aztán a tesód is elmondja a saját variációját és megbeszélitek!

állj ki az igazadért!

felőlem akár ujjlenyomatot is vehetnek a fűnyíróról hogy kiderüljön az igazság!

2010. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Háromgyerekes anyuka vagyok!

FELHÁBORÍTÓNAK tartom ezt a fajta igazságtalanságot....és főleg az "ilyen"testvért...!

Sajnos nekem is gyerekkoromba kivételeztek a testvéremmel és ..a mai napig "hazugságok"mögé bújik....de én ...maradtan az az egyens ember aki mindig is akartam lenni,neked is azt TANÁCSOLOM..maradj iylen jólelkű!!A gyerekeim közt nem teszek külömbséget(tanultam a hibákból),jó testvérek.....és ...elárulom az ÉN testvéremnek a MAI napig nincs egyetlen igaz barátja és a napjait 10x nehezebben éli meg mint én!!Sajnos mi nem beszélünk egymással..de ez egy más történet!!Sok sikert és kiatartást!!

2010. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
a nővéred meg egy patkány.
2010. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A második 19 36 os vagyok, Előbb vagy utóbb kiderül az igazság! Feltétlen írd meg, hogy mi volt!
2010. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora egy görény nővéred van... De vigasztaljon (bár ez így 14 évesen nem nagy vigasz), hogy belőled jó feleség, belőle élelmes kurv@ lesz...
2010. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

:D Hát, ez előfordul :D Annyira azért nem nagy tragédia nyugi. Én a helyedben azért biztosan leordítanám tesódat, hogy szégyellje magát :D Nyugi, azért a legtöbb testvér eljátssza ezt a másikkal :D Nem lehet, hogy vicc az egész?

Menj és esküdözz, hogy te csináltad, csak elhiszi, tesód sem lehet tökéletes hazudozó :) Minden esetre biztos, hogy ő a jég hátán is megél :D Bocsi a mosolygásért, de így külső szemlélőként elképzelve :DD

2010. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%

" Annyira azért nem nagy tragédia nyugi."

Ez huzott fel a legjobban!! Nem nagy tragédia??

Bele gondoltad magad a helyébe??

Gondolom te egyből mennél valakihez sírni..

Igy könnyen lehet osztani az észt "kivülálloként"

Nem nevetséges hanem szégyelni való!!

Kérdező: Fel a fejjel tesód majd mefjárja

2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha neked ez tragédia, akkor nem sok gondod lehetett. Bocsi, de egy ilyen családi veszekedés, hol áll egy váláshoz képest vagy hasonlók? Nem családon belüli pénzlopásról vagy alkoholista családtagokról van szó. Nem nagy tragédia.
2010. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Édes a bosszú. :D Később, esetleg megbosszulhatod. Tudom, nem szép, de mit csinálhatnál még? De előttem még volt pár jótanács, fogadd meg őket!
2010. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!