Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbüntettek, nem az én hibám...

Megbüntettek, nem az én hibám volt. Nagyon rosszul esett. Mit csináljak? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy nővérem, aki 16, meg egy bátyám, de ő már külön él. Kitakarítottam a házat (2 szintes, 4 szoba, konyha, fürdő, udvaron fűnyírás, egy egész napba telt), mert szerettem volna meghálálni anyának a szülinapján, hogy annyit tesz értünk (egyedül nevel - sokszor fel se tűnik, és én is pofátlan vagyok vele, de valami hasznos meglepetést szerettem volna). Megkérdeztem tesómat, beszáll-e, de azt mondta, nem. Mondtam, hogy anyának lesz, azt mondta, seggnyaló vagyok, és még sok mást is, de mindegy.

Szóval hazajött anya, tesómmal elkezdtek susmorogni a szobájában (tesóméban), én hülye naiv kislány azt hittem, hogy tesóm felköszönti, és valamiért egyedül marad vele. Hát felköszöntötte, de úgy...

Anya kikiabált, hogy menjek be. És lekiabált, hogy hogy gondolom, hogy tesóm kitakarítja az egész házat, és az hagyján, hogy nem segítek, de hogy mit mondtam én neki (állítólag azt hogy Ő A SEGGNYALÓ), és mikor mondtam, hogy én takarítottam, akkor közölte, hogy még sunyi is vagyok, biztos arra készültem, hogy lecsapom ezt tesómtól, és mert hazudni akartam, szeptemver 1-ig nem megyek sehová. Mit tegyek?


2010. aug. 23. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:33


Egy 14 éves lánynak még kell a támogatás és a szeretet, valahonnan kell egy kis önbizalmat szerezzen, te is így voltál és gondolom mindenki így van vele..arra csak egy idő után jön rá az ember hogy csak az számít amit te gondolsz magadról és nem az amit más rólad.

2010. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom,h én mit tennék a helyedben:ha anyám legközelebb mond valamit,bármit hogy csináljak meg,közölném vele,hogy csináltassa meg az okos és ügyes nagylányával.Ha már mindenképp leordítja a fejemte,legalább legyen rá oka.Az biztos,hogy egy szalmaszálat nem tennék keresztbe a házban,de a saját dolgaim között mindíg példás rendet tartanék.Tán még olyat is csinálnék,hogy anyám szeme láttára rendet raknék a cuccaim közt és utána előkeríteném a tesót és(persze anyám előtt)megköszönném neki,hogy ilyen szép rendet csinált.De hát ez én vagyok.
2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!