Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt Magyarországon ismertek...

Itt Magyarországon ismertek háztartásbelit?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 15:33
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%
#10, jah, mert 12 órázni egy gyárban a puszta fennmaradásért, az ám a karrier és az önmegvalósítás. Közben a gyereket neveli az utca.
2021. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
7%
Aranyásók, ásnak, értitek, ez már önmegvalósítás. Meló ez...
2021. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
45%

Rengeteget

Egy része milliomos pasival van nem kell dolgoznia tanulgat elvan.

Másik része htb ugyan de dolgozna, ha lenne a gyerekekkel összeegyeztethető munka. Sajnos én is ide tartozom ebbe a csoportba.

A gyerekek szempontjából előny hogy tudok velük foglalkozni , mert látszik van eredménye. Több osztálytársuk most az online suli alatt mert anya dolgozott vagy épp itt ott voltak, rengeteget rontottak van akinek most 2 hete derült ki, hogy jó ha épp átmegy.... ez felelőtlenség , oke dolgozzon anyuka ha akar/ tud de ne ilyen àron, hogy a gyereket neveli az utca és azt se tudja megbukik e vagy sem.

2021. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
22%
Sajna nem olyan körökben mozgok, hogy milliomosokat ismerjek. Akik otthon vannak, azok 2 év alatti gyerekkel vannak otthon, tele van velük a facebook.
2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
26%
Igen sok ilyen kitartott nő van. gyerek óvodában anyuka meg otthon vakargatja, jó kifogásként hogy gyerekkel nem talál munkát, ami érdekes, hisz nők tízezreinek simán sikerül. Bár igaz így kényelmesebb ha apuka pénzeli.
2021. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
24%

Na, igen... Gazdag pasinak kell széttenni a nőknek a lábukat, és könnyen lehet bármelyikből "háztartásbeli"!

Ami az ilyen aranyásók esetében abból áll, hogy Instagramra lövik fel a csöcskidobós, pucsítós, félmeztelen képeket, a "pénzautomata" férjükkel meg vitetik magukat szebbnél szebb országokba...

Gyakran gondolok rá, hogy miért nem születtem én is nőnek, és akkor minden az ölembe hullana!

Csak egy gazdag pasinak kéne széttennem a lábam!

Egy gyereket azért pottyantanék neki, hogy akkorse járjak rosszul, ha már negyvenes bige leszek, és apuci lecserél egy húszasra!

Ezek is ezt csinálják...

2021. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
77%
Akik itt őrjöngenek láttak már háztartásbelit egyáltalán? Luxusnyaralás, meg sggvakargatás, oké :)
2021. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
26%

11es ja, eltartatni magad az is hatalmas karrier. A megoldás egyszerű, normális végzettség kell és nem kell a gyerekkel takarózni. Én is dolgoztam covid alatt a gyerek mégsem rontott, mert ugyan úgy tanultam vele mint eddig.


Hidd el, a dolgozó szülők is foglalkoznak a gyerekükkel.

2021. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%
#16, egy gazdag pasi megválogatja, hogy milyen nő tegye neki szét a lábát. Azért, mert te nőnek születsz, nem biztos, hogy megütöd a "gazdag pasik" mércéjét. Szóval fogalmazd át :)
2021. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
95%

10!


Csak szólok, a háztartásbeliségnek köze nincs a gyermekneveleshez. Gyerek nélkül is lehet valaki htb. Sőt, kapaszkodj: FÉRFI is lehet htb

2021. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!