Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt Magyarországon ismertek...

Itt Magyarországon ismertek háztartásbelit?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 15:33
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
67%

vágom, csak itt a kérdés a háztartásbelire vonatkozott

mondjuk, ha a barinőd azóta is otthon van miután a gyerkőcök jócskán ovisok, sulisok, és utána se nent vissza valahova dolgozni, akkor ő valóban háztartásbeli

2021. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 flora08 ***** válasza:
100%
A " barinőm" már 29 éves, mint én. És nem ő van otthon, hanem az anyukája volt, amikor ő még iskolába járt. Apuka dolgozott, anyuka nem. Ha jól emlékszem, akkor állt újra munkába, amikor középiskolások lettünk (osztálytársam volt a lány). Tisztában vagyok a háztartásbeli jelentésével, de azért köszönöm a magyarázatot.
2021. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
43%

akkor nem jól fogalmaztál

mert ellentmondásos volt amit írtàl

2021. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
46%
Nekem legjobb barinőm nem dolgozik évek óta,mert sose szeretett,és végre talált1olyan pasit,aki ezt megengedi neki.Szerintem tök gáz,h mindenért,1doboz tamponért is pénzt kell kérnie.Jó nagy szarban lesz,ha ne adj isten a pasival vmi történik v ráun a barinőmre,mert nem házasok,albiban élnek,ergo nincs saját tulajdonuk.Én soha nem akartam gyereket-de ez egy más téma-,ellenben világ életemben dolgoztam.Imádom a munkám,mindig jó munkahelyeket fogtam ki,és bevallom,imádok költekezni is,de csakis a saját pénzemet.Nálam alapszabály,h soha nem kérek kölcsönt-még hitelt se vettem fel soha!-,de nem is adok kölcsön!Egyébként az a legjobb,ha saját kereseted van,h ha megveszem a120.pólót v az50edik parfümöt,akkor se kell magyarázkodnom senkinek!:)
2021. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

44!


Szerintem meg az tök gáz, hogy így beszélsz arról, aki állítólag a legjobb barátnőd.

2021. máj. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
42%
44-es, minden szavaddal egyetértek, én is ilyen vagyok, így élek és így gondolkodom erről és nekem is van egy ugyanilyen barinőm mint neked :D
2021. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
87%

A 6-os valaszolonak igaza van, otthon ez nagg szegyennek szamit, en is evekig titkoltam es hazudoztam rola, aztan eszhez tertem es rajottem, hogy senkinek semmi koze hozza a paromon kivul, akivel elek. Nekunk nincs gyerekunk, nem is szeretnenk a parommal, de o ennek ellenere is nagyon amellett van, hogy legyek itthon es kezdjek bele valamibe, ami igazan erdekel, amirol eddig csak almodoztam es legyek a mar idosodo kutyammal annyit, amennyit csak szeretnek, hiszen par eve van mar csak hatra. Nem vagyunk az a tehetos hazaspar, de igy is elvagyunk. Nekem sem budos a munka, en suli mellett is jartam dolgozni amikor kollegista voltam, nem sok anyagi segitsegem volt, rosszban is voltam a szuleimmel. Amint 16 lettem minden szart elvallaltam, gyarban ejszakaztam hetvegente, hogy legyen onallo penzem, azt is mindig elkuncsorogta az anyam szamlakra. Amikor kidobtak otthonrol, amiert "engedely nelkul" ott hagytam az OKJ-t, hogy inkabb egyetemre menjek, volt egy osszeroppanasom. Korhazba is kerultem, utana a paromhoz koltoztem, aki ragaszkodott hozza, hogy pihenjem ki ezt a traumat es ne menjek dolgozni egy ideig. Vegul annyira megtetszett neki a dolog, hogy mindig egy kedves, meleg otthonba er haza hozzam, hogy igy maradtunk. Azota sem dolgozok, azt tanulhatok, amit szeretnek es belekezdhetek a sajat otleteimbe. En intezem a hivatalos ugyeket, a szamlakat, az utalasokat, itthon meg a haztartast es a kutyakat, o pedig dolgozik, segit, ha megkerem ra. Emellett nem varja el, hogy kiszolgaljam, nem hatalmaskodik felettem.

Nem tudom kesobb mi lesz, lehet osszejonnek az almaim, lehet nem es alkalmazottkent kotok ki valahol nyugdijas koromig, az is lehet, hogy ez a felallas marad, de nem zarkozom el a munka lehetosege elol.


Ezt csak azert hagyom itt reszletesen, hogy lassak mar a nagyurak, nagyasszonyok, akik szerint ez csak es kizarolag olyan lehet, hogy a kenyes hisztis kis fiatal feleseget, akit egesz eleteben elkenyeztettek el kell tartani meg kinyalni a valagat es akkor a pasi meg egy kreten, akit lehet ugraltatni. Amugy meg nem lenne annyi eltartott no sem a vilagon, ha ez tenyleg akkora problema lenne a ferfiak szerint.

2021. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!