Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavarna, ha egy férfi...

Nem zavarna, ha egy férfi bepróbálkozna a párotoknál?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki folyamatosan "fut" a barátnőm után. Felvette msn-re, megszerezte a telefonszámát. A közös ismerősünk büféjénél (a barátnőm oda jár le a barátaihoz, meg babázni) állandóan meghívja egy kólára. Ha munka közben van egy kis szabadideje, rögtön felhívja a barátnőmet, hogy hol van mit csinál stb.

Egy ideje nagyon zavar, hogy az illető így nyomul. Még nálam is idősebb, az exével és a közös gyerekükkel él egy háztartásban. Azt állítja már nincsenek együtt, de nem akarja kidobni az exét a gyerekkel az utcára.

Tudom, hogy a barátnőm soha nem kezdene ki vele, de mégis annyira féltékeny vagyok!

Ez a férfi megpróbálja kihasználni, hogy sokat dolgozom, és a barátnőm sokat van egyedül.

Már beszéltünk róla, szerinte túlreagálom. Őt is zavarja hogy a pasi nyomul, de nem tud mit tenni. Már szólt neki finoman, hogy soha nem lesz köztük semmi.

Nem tilthatom meg a barátnőmnek, hogy ne járjon a baráti társaságába emiatt a pasas miatt. Az sem volna jó ötlet, ha megverném, vagy megfenyegetném. De valamit lépnem kell.

Szétrobbanok az idegtől!!! :(

28F


2010. aug. 24. 14:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Én dolgozom -most is- nem tudom mi történik ott. Csak hallani szoktam...
2010. aug. 24. 14:19
 12/36 anonim ***** válasza:

Ha egy nő le akar rázni valakit, azt meg is tudja tenni. Ilyen szituációban (ha már rám kényszerítene egy pasas egy ilyen kellemetlen szitut, hogy el KELL fogadjam a meghívást) elsőre valószínű visszatolnám az üdítőt és nyomatékosan közölném, hogy nem kértem és nem is kérem, sőt nem is fogom a jövőben sem.

Amennyiben ez nem elég a következőt esetleg már a mosdóba lehetne önteni, esetleg egy csövesnek adni, mert ő talán kéri.

Rengeteg mindent lehet tenni, de én is csak akkor tenném ezt, ha tényleg el szeretném küldeni a tagot. Ha nem szeretném, és imponál, akkor húznám eddig, mint a barátnőd.

Msn-ről le lehet tiltani, le lehet tiltani a telefonról is. Hidd el, lerázná, ha akarná, de nem akarja.

2010. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy tetszik neki ez az egész szituáció?
2010. aug. 24. 14:24
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok szóval tudom hogy megy ez. ha kimondottan zavar ha egy pasi nyomul akkor igenis otthagyom a kólát (nagyon nem érdekel mennyibe került), nem veszem fel msnre (mivel az msn-en megkérdezi hogy elfogadod e a felkérést) a telefont meg egyértelműen nem veszem fel. lehet hogy próbálod magad győzködni de igenis a barátnőd tudna ezellen könnyen tenni ha akarna. csak hát élvezi hogy van egy hódolója. hogy te mit tudsz tenni? max annyit hogy elbeszélgetsz a pasival, hogy szálljon le a barátnődről és a barátnődnek is megmondod hogy határozottan zárkózzon el tőle.
2010. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk a barátnőmmel erről, azt mondta bízzak meg benne, őt nem érdekli ez a pasas.

Nem tudja elkerülni, és nem is akar "bujkálni" előle.

2010. aug. 24. 14:29
 16/36 anonim ***** válasza:

Az én válaszom után kérdezted, hogy szerintem tetszik-e neki a pasi. A válaszom: nem biztos, hogy a pasi tetszik neki, lehet, hogy csak a szituáció. Imponál neki, hogy nyomulnak rá, jó érzés, hogy figyelnek rá. Ettől még nem hiszem, hogy eddig kellett volna fajulnia a helyzetnek.

Más ha vadászó pozícióban játszik ilyet az ember és megint más, ha párkapcsolatban.

2010. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Egy igazi nő nem is bújkál, csupán egyértelmű határokat húz. A te barátnőd úgy tűnik nem tud határt húzni.
2010. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
én is nő vagyok és én is azt mondom,hogy tetszik neki a szitu. hogy van egy idősebb pasas, aki vesz neki kólát, teszi neki a szépet, érdeklődik utána, udvarol, stb. ha nem akarná a barátnőd, akkor le tudná rázni. nekem is volt ilyen udvarlóm, nem ittam meg amit hozott és nem trécseltem vele. csak köszöntem és mentem tovább, beszélgettem mással. persze, megbízhatsz benne, nem fog nyilván megcsalni, de azért én odafigyelnék rájuk és elmondanám a barátnődnek, hogy téged ez zavar és egy nagyon kicsit vegyen vissza. mondd meg neki, hogy ez hogy esne neki fordított helyzetben. hátha elgondolkodna rajta, hogy ez bizony neki sem tetszene, ha rólad lenne szó.
2010. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Még menyasszony sem voltam, de nálam is bepróbálkozott a melóhelyen 1-2 pasi. Az egyik nagyon akart beszélgetni, majdnem mindig "véletlenül" akkor jött ki az ebédlőbe amikor én is. Nah, mondom, ha ennyire akarsz beszélgetni legyen:) De én tudtam mit akarok, mielőbb lekoptatni. Minden kérdést úgy manővereztem ki, hogy ahol csak tudtam megemlítettem, hogy van párom, barátom.Banális dolgok, de arra irányítottam, hogy nekem párom van, koccoljon. El is unta.

Szóval igen, kettőn áll a vásár, de le lehet mindenkit állítani.Amellett lehet hogy tetszik a barátnődnek ez a dolog, de esze ágában sincs megcsalni téged, szórakozik csak. Te ismered a barátnődet, sok nőben igen is benne van ez a "kacérság". De ha nincs mögötte érzelem, akkor nincs gond.

2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Hat éve élek párkapcsolatban, volt már nem egy olyan pasi, aki nyomult. Egyszerűen lerendeztem őket egy köszi nem-el és ennyi volt. Aki ebből nem értett, azzal egyszerűen nem beszéltem, semmilyen módon nem kommunikáltunk. A barátnődet nem hívogatná a pasi, ha leszögezte volna tényleg komolyan, hogy nem akar semmit a tőle. Szóval valószínűleg a csajszinak imponál a dolog és mivel nem koptatta le az illetőt, valószínűleg neki sincs ellenére, ha lesz egy kicsit többi s a dologból.

Olyan nincs, hogy "nem tud mit tenni"...


Szóval téged szépen lassan vágnak át a palánkon...


24/L

2010. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!