Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavarna, ha egy férfi...

Nem zavarna, ha egy férfi bepróbálkozna a párotoknál?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki folyamatosan "fut" a barátnőm után. Felvette msn-re, megszerezte a telefonszámát. A közös ismerősünk büféjénél (a barátnőm oda jár le a barátaihoz, meg babázni) állandóan meghívja egy kólára. Ha munka közben van egy kis szabadideje, rögtön felhívja a barátnőmet, hogy hol van mit csinál stb.

Egy ideje nagyon zavar, hogy az illető így nyomul. Még nálam is idősebb, az exével és a közös gyerekükkel él egy háztartásban. Azt állítja már nincsenek együtt, de nem akarja kidobni az exét a gyerekkel az utcára.

Tudom, hogy a barátnőm soha nem kezdene ki vele, de mégis annyira féltékeny vagyok!

Ez a férfi megpróbálja kihasználni, hogy sokat dolgozom, és a barátnőm sokat van egyedül.

Már beszéltünk róla, szerinte túlreagálom. Őt is zavarja hogy a pasi nyomul, de nem tud mit tenni. Már szólt neki finoman, hogy soha nem lesz köztük semmi.

Nem tilthatom meg a barátnőmnek, hogy ne járjon a baráti társaságába emiatt a pasas miatt. Az sem volna jó ötlet, ha megverném, vagy megfenyegetném. De valamit lépnem kell.

Szétrobbanok az idegtől!!! :(

28F


2010. aug. 24. 14:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Az a faszi vagy fogyi, vagy akar valamit a párodtól !!! Tartsd nyitva a szemed, és fenyegesd meg a faszit!
2010. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
50%

Az eszetekbe sem jut, hogy a barátnője nem az a határozott típus? Nem csak ilyen nők vannak. Lehet, hogy egyszerűen nem akarja megbántani, de semmit nem akar tőle, ezért tűri el neki ezt.

Egyébként meg melyik nő rúgná fel a kapcsolatát egy elvált gyerekes férfiért, aki ráadásul együtt él az exfeleségével????

2010. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, mióta a Párommal (1,5 éve) együtt vagyok tettem egy pár lépést a kapcsolatunk érdekébe és a veszekedések elkerülése miatt. Volt jó pár pasi aki iwiwen irogatott, sms eket kaptam, msn en irogattak stb, nem értették meg h. nem érdekelnek, fogtam letöröltem magam iwiwről, most sokkal jobb mert nem megy el egy csomó időm azzal hogy azt nézegessem kivel mi van, telószámot váltottam, és új msn en címem van. És nem tudnak utolérni, és megszüntek az anno ebből adódó konfliktusok. És így sokkal jobb élni:)


Ha a barátnődet annyira zavarná a pasi nyomulása tenne érte. Én tudod mit tennék? Legközelebb oda hozná nekem a pasi a kolát, megfognám a poharat, mondanám neki, hogy köszönöm, de jó párszor megmondtam, hogy nem kérek, és ezzel a befejezéssel kiönteném a FÖLDRE!!!


Hidd el legközelebb már nem vinné a barátnődnek a kólát!!!


Csak ezzel az egésszel tudod mi a baj? Hogy ez csak téged zavar, a barátnődet ez imponálja, és tetszik neki h. mennyire bejön a pasiknak!!! Sajnálom! 23/N

2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de én is nő vagyok és nagyon sok srác van körülöttem,nagyon sok akart már többet, de én mindegyiket el tudtam küldeni sértődés és veszekedés nélkül! Szerintem a barátnődnek e a szitu nagyon is tetszik! Nem mondom, hogy megcsal vagy bármit akar tőle, de néha jól esik egy kis flört, pláne olyan fiatalon mint mi! Imponál neki, hogy nem csak egy pasinak (jelenesetben neked) tetszik, hanem másnak is! ha a barátnőd korrekt, nem fog megcsalni, ha nem az, akkor nem érdemel meg! Ne aggódj! :) L/20
2010. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Hogy tudnak engem is zavarni ezek az alakok!

Nő vagyok, gyereket várok, de akiknek korábban bejöttem, még most sem szállnak le rólam. A párom arra kért (igazából utasított), hogy ne találkozzak velük, ne beszéljek velük, csak ha ő is ott van - ilyenkor nem mernek próbálkozni. Sztem is felháborító, hogy ennyire nem foglalkoznak azzal, hogy egy embernek fájdalmat okozhatnak, hogy belegázolnak a kapcsolatába... Undorítónak tartom az ilyet. Kerülök is minden ilyen pasit, és jól meghúztam azt abizonyos határvonalat, nem érdekel, ha a szép szó után nem fogja fel, és utána kicsit bekeményítek úgy, hogy ridegre váltok. Máshogy nem is lehet lekoptatni az ilyeneket.

A párommal is csinálja ezt egyik exe, belőle is elegünk van már nagyon, egyszerűen megszabadulni sem lehet tőle, folyton kitalál valami ürügyet, hogy írjon neki levelet. Vele azt csináljuk, hogy nem válaszolunk neki, vagy letiltjuk. Szerencsére távol él tőlünk nagyon, így nincs oylan sok baj vele.

A kapcsolatotok minőségétől is függ, hogy hogyan viselkedtek másokkal, és egymásért milyen áldozatokat vagytok képesek hozni. Ha a párod szeret, akkor meg se kottyan neki elzavarni az udvarlóit. Én pl. örülök is neki, ha a párom féltékeny. Az zavarna, ha nem lenne az.

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az is könnyen lehet, hogy egyszerűen csak nem tudja a barátnőd kezelni a helyzetet. Nekem is volt már olyan, hogy közeledett egy srác, nem akartam megbántani, és bár nem tetszett, ennyit még hagytam neki. Te ismered a barátnődet, te tudhatod, hogy ez beillik-e a képbe. Szerintem tudasd vele, hogy ez neked is rosszul esik, és beszéljetek, hogy hogyan tudja jobban lekoptatni (finom módszerekkel), ha ezekre vevő, nem kell majd aggódnod.
2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Hát minden tiszteletem. Én már nekimentem volna a tagnak.

Én sem az a fajta vagyok, aki verekedéssel rendezi le a dolgot, sőt kellően magabiztos is vagyok ezért alapesetben nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel. De ez már szemtelenség!

Nem bírom az ilyen pofátlan barmokat.


Az rendben van, hogy mindig lesznek olyanok, akiknek bejön a párom és egyáltalán nem zárhatom be őt.


De mégis mit képzel az ilyen? Msn, telefon, meg minden? Ez már lassan zaklatás.

Nem tudja, hogy foglalt a nő?! Törődne inkább a széthullott családjával/életével meg a kölykével.


Igazság szerint nem sokat tehetsz. Vagy lemész és elbeszélgetsz a pasival vagy nem foglalkozol vele.

A párodnak kellene ezt lerendezni. Nem kell finomkodni, kerekperec mondja meg, hogy a nyomulást fejezze be mert már nehezen tolerálható.

Biztos hangot adnék a nemtetszésemnek a páromnál is. Milyen dolog az, hogy nem utasítja el egyértelműen amikor velem van kapcsolatban?


Nem sokat tehetsz, de ha a pároddal akarsz maradni akkor ne hozd fel a témát állandóan. Foglalkozz sokat a pároddal, érezze, hogy szereted.

Nm nagyon tudsz mit tenni. Ha a párod nem kapható a dologra akkor kár idegeskedni, ha pedig igen akkor lényegében úgyis mindegy.


Az biztos, hogy én az ekkora mértékű pofátlanságot már nem tűrném el a hapsitól.

2010. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én a fejére is kiönteném, ha felbosszant.
2010. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

a csajod kicsit hanyagold. akkor vagy igazán férfi ha ezt a NEHÉZ dolgot meg tudod tenni.

kicsit hanyagold h szálljon magába. ugyis téged fog keresni.

és igen zavarna, én 1 hete vakartam le egy gyereket a csajomról.

fas*om dobna el egy kanegér miatt 2.5 évet.

mindig lesznek olyan emberek akik nincsenek TISZTELETTEL a másik monogán kapcsolatára és BELEMÁSZNAK!!

vágd pofán a gyereket akkor meg tudja hol a helye, ha meg nem ütöd le, majd az élet agyonüti.

bár az a személy a féltékeny aki valamikor vmit rosszul csinált és fél a bűnhődéstől, de hiddel

azzal a gyerekkel se lenne fenékig arany az élete.

a támadónak mindig 2-3 lépés előnye van. támadd le a gyereket.

ugyis csak a gyávák kezdenek foglalt csajjal.

24F

2010. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

ha meg nyitott a palira akkor zavard el a csajt.

lerázhatná. és az ő dolga lenne.

ha rádállna egy csaj, a te dolgod lenne levakarni nem az övé.


ha nem vakarja le és elfogadja a sza*or kólát akkor dobd a csába

24F

2010. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!