Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavarna, ha egy férfi...

Nem zavarna, ha egy férfi bepróbálkozna a párotoknál?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki folyamatosan "fut" a barátnőm után. Felvette msn-re, megszerezte a telefonszámát. A közös ismerősünk büféjénél (a barátnőm oda jár le a barátaihoz, meg babázni) állandóan meghívja egy kólára. Ha munka közben van egy kis szabadideje, rögtön felhívja a barátnőmet, hogy hol van mit csinál stb.

Egy ideje nagyon zavar, hogy az illető így nyomul. Még nálam is idősebb, az exével és a közös gyerekükkel él egy háztartásban. Azt állítja már nincsenek együtt, de nem akarja kidobni az exét a gyerekkel az utcára.

Tudom, hogy a barátnőm soha nem kezdene ki vele, de mégis annyira féltékeny vagyok!

Ez a férfi megpróbálja kihasználni, hogy sokat dolgozom, és a barátnőm sokat van egyedül.

Már beszéltünk róla, szerinte túlreagálom. Őt is zavarja hogy a pasi nyomul, de nem tud mit tenni. Már szólt neki finoman, hogy soha nem lesz köztük semmi.

Nem tilthatom meg a barátnőmnek, hogy ne járjon a baráti társaságába emiatt a pasas miatt. Az sem volna jó ötlet, ha megverném, vagy megfenyegetném. De valamit lépnem kell.

Szétrobbanok az idegtől!!! :(

28F


2010. aug. 24. 14:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a csajodtol ki a fontosabb. és ha te, akk viselkedjen is úgy. és kezdd el féltékenyiteni más csajjal!! azonnal!

24F

2010. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
szerintem eltulzod
2010. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Az a férfi aki nyomul, meg sürög-forog egy nő körül, kelletve magát, azt én nem tekintem férfinak! Az egy nem normális ALAK ! Egy normális férfi, már a nő szempillantásából, kiolvashatja, hogy áll a "szénája" annál a nőnél, akit "fontolóra vesz."
2010. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek! Ezek az emberek nem tekinthetők egy nő szemében "igazi" férfinak! Szánalmas, buta alakok! "Rangjavesztett" egyedek!
2010. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

17:19 Érdekes, mégis rengeteg nő összejön ilyen alakokkal...

Eleinte ígéretesnek tűnő nők is!


Kérdező, változott azóta valamit a helyzet?

2010. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem, onmagaban ez nem, o nekem nem tartozik semmivel, legfeljebb a sajat parjanak ha van. Az zavarna, ha a parom nem tenne egyertelmuen helyre, mert o viszont hozzam tartozik.
2016. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!