Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagymamája mocsári (a...

Barátom nagymamája mocsári (a "kisebbséghez" tartozik). (bővebben . Lennt) Szüleim ezt felháborítónak tartják és kikészítenek ezzel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Na szóval több ,mint 2 éve vagyunk együtt, komoly kapcsolat és ezt mindenki látja, apámék nemrég találkoztak barátom nagyijával aki "roma" , apámék ezen ledöbbentek ,és ma apám kérdőre vont,hogy tudtam-e,mit szólok hozzá,ismerem-e apukájának a testvéreit, hogy néznek ki, tiszták-e stb.

viszont azon ledöbbentem,amikor mondta h hát az esküvőn ez az egész h fog kinézni,hogy ők romák, meg mondta h ez az én döntésem,meg h ő ebbe nem szól bele, és a végén már üvöltöztem vele,hogy ezért nem fogom dobni,mert van benne roma vér,b-sszameg bennem meg német,meg zsidó vér is van. és?! tehetek róla ?! nem , leszarom.


rohadtul elegem van abból,hogy ilyen rasszisták,és ezt egyfolytában a szemembe mondják ,kikészítenek vele, barátom mondta,hogyha így folytatják,akkor nem lesznek majd meghívva az esküvőre. őt annyira nem érdekli,bár mondta h jó ideig nem fog hozzánk jönni,mert azért k-rva szarul esett neki,és el is hiszem.. nekem meg az esik rohadt sz-rul h őt bántják (persze a háta mögött) azért,amiről nem is tehet..


egyszerre vagyok dühös és szomorú is...


2010. aug. 25. 20:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
Veled értek egyet.
2010. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
22%
Egyet értek veled első!
2010. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
18%
Lehet ki fog ütni a roma vér a gyerekeden.
2010. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

még annyi,hogy apujának építőipari cége van,a testvére pedig pék,az apukájuk pedig ács volt (magyar) szóval rendes állásuk van/volt,tiszták,becsületesek, és barátomnak nagyon összetartó imádnivaló családja van,(nem úgy,mint a mienk) anyujában van még horvát meg finn vér,meg magyar.


amúgy azt már korábban megfigyeltem,hogy féltékenyek rájuk..

2010. aug. 25. 20:36
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz velük. Az én sógornőm is félvér, tündéri, értelmes lány, tökéletesen beillik a családunkba. Ha szereted ezt a fiút, állj ki mellette, mondd meg a szüleidnek, hogy egy percig se aggódjanak a násznép miatt, majd összeházasodtok két tanúval. Mellesleg nálunk semmi problémát nem okozott, hogy nem csak habfehér meghívottak voltak az esküvőn. A romák között is vannak intelligens emberek, nyilván a barátod sem a putriból jött, ha beleszerettél.
2010. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
23%
Ja, mifelénk is van egy két roma akinek "építőipari" cége van...
2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Na, a válaszolók is iszonyat primitívek.


Megértem a felháborodásodat. Amúgy az én párom kék szemű, fehér bőrű, világosbarna hajú pasi. Apja sváb, sváb faluban nőtt fel, a sváb rokonság körében.

A csattanó? Az anyukája viszont cigány (volt). Ehte, muzsikus famíliából. Rokonai az anyukája részéről mind az a fajta, legalábbis a fényképek alapján, akit az ember kikerül.


Kedves első és a többi, hagyjam ott?

Két diplomás, több nyelven beszél, jól keres, becsületesen él.... hagyjam el inkább egy olyanért, mint te????? aki gondolom "tisztavérű"?

Tudod mit?


Elmehettek a fenébe a kérdező kedves szüleivel együtt!


Kérdező! Neked kitartást!

2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:35


Semmilyen roma vér nem fog kiütni rajtuk! Az roma neveltetés (illetve annak a hiánya) , amiért a gyerekek olyanok, amilyenek!

2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
20:37es válaszadó köszönöm, te válaszodból merítek erőt, a többi rasszista paraszt meg .... szánalmas..
2010. aug. 25. 20:42
 10/43 anonim ***** válasza:
89%

Már ne is haragudj, de a szüleidet nem fogják ellopni az eszükért.Örüljenek neki, hogy egy rendes, téged szerető fiúval találkoztál.Ha a nagymama kedves, nem azzal kellene foglalkozni, hogy milyen nemzetiségű.

A buta korlátolt válaszolókkal pedig ne törődj, szót sem érdemelnek.

Ne engedd, hogy közétek álljon az ostobaság.

2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!