Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagymamája mocsári (a...

Barátom nagymamája mocsári (a "kisebbséghez" tartozik). (bővebben . Lennt) Szüleim ezt felháborítónak tartják és kikészítenek ezzel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Na szóval több ,mint 2 éve vagyunk együtt, komoly kapcsolat és ezt mindenki látja, apámék nemrég találkoztak barátom nagyijával aki "roma" , apámék ezen ledöbbentek ,és ma apám kérdőre vont,hogy tudtam-e,mit szólok hozzá,ismerem-e apukájának a testvéreit, hogy néznek ki, tiszták-e stb.

viszont azon ledöbbentem,amikor mondta h hát az esküvőn ez az egész h fog kinézni,hogy ők romák, meg mondta h ez az én döntésem,meg h ő ebbe nem szól bele, és a végén már üvöltöztem vele,hogy ezért nem fogom dobni,mert van benne roma vér,b-sszameg bennem meg német,meg zsidó vér is van. és?! tehetek róla ?! nem , leszarom.


rohadtul elegem van abból,hogy ilyen rasszisták,és ezt egyfolytában a szemembe mondják ,kikészítenek vele, barátom mondta,hogyha így folytatják,akkor nem lesznek majd meghívva az esküvőre. őt annyira nem érdekli,bár mondta h jó ideig nem fog hozzánk jönni,mert azért k-rva szarul esett neki,és el is hiszem.. nekem meg az esik rohadt sz-rul h őt bántják (persze a háta mögött) azért,amiről nem is tehet..


egyszerre vagyok dühös és szomorú is...


2010. aug. 25. 20:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
gondoltam, írok ide valami okosat, de inkább nem. :)
2010. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

igazad van...nem tehet róla.-.-

ha rendesek akkor meg mivan...

nemtudom mi ezen a kiakasztó

ha tiszta rendes meg minden akkor nincs semmi.

2010. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
78%

Sok buta és érzéketlen ember van. Ezzel nem tudsz mit tenni és változtatni sem rajta. De ha megtaláltad azt az embert, akivel imádjátok egymást és boldogok vagytok akkor ne hagyd hogy egy ilyen értelmetlen badarság rámenjen a kapcsolatotokra!!! Komolyan mondom...áhh....itt van ez a srác, értékes, jóra való, és ki van utálva, mert roma származású a nagymamája...istenem...De mondom ne törődj vele. Valóban lehet hogy irigységről van szó a szüleid részéről. Egyébként a barátod szülei szeretnek téged? Mert ha velük harmonikus a kapcsolatod/kapcsolatotok akkor talán segíthet és erőt adhat. Ez egy olyan dolog amiről aztán abszolút nem tehet...megérteném, hogy frusztrálva érzik magukat, ha piszkos vagy büdös vagy káromkodik, köpköd stb. de én azt tenném a helyedben hogy felhívom a figyelmüket egy-két magyar srác viselkedésére...hátha akkor kicsit helyre állna az értékrendjük.

pasik-disznók

lányok-r*bancok

szőkék-buták

barnák-unalmasak

romák-mocskosak

szemüvegesek-okostojások...

na remélem sikerült érzékeltetnem, amit akartam....

Nehogy foglalkozz velük!!! Aki rosszat akar neked, akár irigységből, akár szimpla rosszindulatból, ne érdekeljen...örülj hogy találtál ilyet:)

2010. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!