Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagymamája mocsári (a...

Barátom nagymamája mocsári (a "kisebbséghez" tartozik). (bővebben . Lennt) Szüleim ezt felháborítónak tartják és kikészítenek ezzel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Na szóval több ,mint 2 éve vagyunk együtt, komoly kapcsolat és ezt mindenki látja, apámék nemrég találkoztak barátom nagyijával aki "roma" , apámék ezen ledöbbentek ,és ma apám kérdőre vont,hogy tudtam-e,mit szólok hozzá,ismerem-e apukájának a testvéreit, hogy néznek ki, tiszták-e stb.

viszont azon ledöbbentem,amikor mondta h hát az esküvőn ez az egész h fog kinézni,hogy ők romák, meg mondta h ez az én döntésem,meg h ő ebbe nem szól bele, és a végén már üvöltöztem vele,hogy ezért nem fogom dobni,mert van benne roma vér,b-sszameg bennem meg német,meg zsidó vér is van. és?! tehetek róla ?! nem , leszarom.


rohadtul elegem van abból,hogy ilyen rasszisták,és ezt egyfolytában a szemembe mondják ,kikészítenek vele, barátom mondta,hogyha így folytatják,akkor nem lesznek majd meghívva az esküvőre. őt annyira nem érdekli,bár mondta h jó ideig nem fog hozzánk jönni,mert azért k-rva szarul esett neki,és el is hiszem.. nekem meg az esik rohadt sz-rul h őt bántják (persze a háta mögött) azért,amiről nem is tehet..


egyszerre vagyok dühös és szomorú is...


2010. aug. 25. 20:30
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg nem értem, miért ilyen.Neked kell szeretni és nem nekik. Tény, hogy a 95% uk lopós, meg ingyenélő, de nem szabad mindenkit egy kalap alá venni.Mint írtam, anya sváb volt(sajnos már nem él) apa meg magyar, és soha ebből semmilyen probléma nem volt.Szerintem apudéknak ez a baja. Hogy tudják milyen a többség. Kéne még egy családi összejövetel, hogy lássa , hogyan élnek. Talán megenyhül.
2010. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:
20%
A vér nem válik vízzé!
2010. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
94%
Ha előtte kedvelték (gondolom kiérdemelte), akkor igazán szánalmas, hogy csupán az egyik felmenője származása miatt, ami eddig ezek szerint nem is látszott rajta, hátat fordítsanak. Sok szülő nem szeretné, ha cigány családba kerülne a lányuk (sajnos sok esetben jogosan), de itt nem erről van szó. Remélem ezt idővel ők is belátják, ami egyébként csak intelligencia kérdése...
2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
24%
akkor az is gáz, ha sváb vagyok félig? Na erre válaszoljon már valaki:@
2010. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérező a szerelmi életedet a családtól teszed függövé. Eldobsz 2 évnyi komoly kapcsolatott mert a család és közhangulat ellenzi?

Állj a sarkadra és küld el öket melegebb éghajlatra, ilyen mentalitásal csak azt éred el hogy apád 40 kecskért elad egy kiszemelt férjnek.

2010. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Túl fiatalok vagytok még,nem hiszem hogy házasságon kellene gondolkozni.Egyébként a roma és zsidó vér együtt fasza összeállítás...
2010. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
elküldtem apámat a francba, mondtam neki hogyha így folytatja az esküvőre se lesz meghívva ,ha már ennyire ezen jár az esze...
2010. aug. 25. 21:48
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy a szüleid kisstílű piszkálódása elbizonytalanítson... jajjj, ezt annyira utálom. Nem azért, több kisebbségivel meggyűlt már a problémám, de találkoztam egy csomó rendes, kedves, becsületes romával is, és aki nem képes felfogni, hogy léteznek tisztességesek is a kisebbségiek közül, azok rettenet korlátoltak.


Egyébként ezt te is megmondhatod a szüleidnek, hogyha nem képesek elfogadni, akkor nem lesznek meghívva az esküvőre. Az talán majd "kupánvágja őket", és talán elgondolkoznak, hogy megér-e annyit a megrögzött, oktalan gyűlölködésük, hogy téged veszítsenek el... és azt is megemlítheted, hogy szeretnéd, ha olyan összetartó és elfogadó lenne a családotok, mint az övék. Egy próbát megér.

2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
És tehet arról hogy annak született? Nem az határozza meg az embert minek születik, hanem hogyan viselkedik! Oké, 95 % uk(lehet keveset is mondtam) rendetlen, de van akik rendesek. hugom jogásznak tanul, és van 2 cigány csop társa na? Mert ők tanulni akarnak.
2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
21:49 vagyok, kérdező, az utolsó válaszodat még nem láttam, mikor választ írtam... jól tetted. Remélem, hogy ezt komolyan is vette apád, nemcsak úgy, hogy "a lányom felindultságéban mondott vmit, de úgysem gondolta komolyan"...
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!