Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
87%
Nem elgondolkozni kell és húzni az időt, hanem kilépni. A helyzet egyértelmű.
2021. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, próbáltál már erről a problémáról beszélni vele, hogy téged ez nagyon zavar?

Mert, ez így nem fog működni hosszú távon,főleg, hogy gyerek is van.

2021. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
66%

hová lett a kérdező???


Vagy csak megint egy provokáció, tesztelő gumicsont????

2021. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem lóg itt állandóan
2021. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, bocsanat, csak hazimunka, kert es egy picibaba mellett nem tudok a telefonommal osszegyogyulni. Koszonom nektek a valaszokat! Az igazsag az, a kerdesem csupan korvonal volt. Az egesz, ha szeretnenk jobban belemenni, sokkal rosszabb es bonyolultabb. Kezdenem azzal, hogy amikor felhivom, hogy milyen napja van, hogy van, vagy barmi mast mondanek neki, "Szeretlek"kel teszi le a telefont. Neha itthon megolel, aztan par masodperc mulva eltol magatol. Nevnapomra, nonapra, anyak napjara, egy szal viragot, annyit sem kaptam tole. Nekem ez az egesz szules utan kezdett santitani, amikor kijottunk a korhazbol, ő fogta a gyermekunket a babahordozoban, es otthagyott/lehagyott, sok-sok meterrel. Csaszarosan, fajdalmakkal nagyon rosszul esett. Amikor telefonon is beszelek vele, en beszelek csak, ezt tobbszor is megjegyeztem neki, de probalom kedvesen, kicsit viccesen, hogy ne legyen serto, de azert megiscsak felhivjam ra a figyelmet. A sorozes.... neha rosszabb... van este, amikor egyedul megyek aludni a kisanyunkkal, mert ő, edesapam es a szomszed ejfelig kint isszak magukat reszegre. En szeretem ot. Mindezek ellenere. Ezt onnan tudom, hogy volt mar kapcsolatom, hosszabbak is (34 eves vagyok), a sajat erzeseimmel csak-csak tisztaban vagyok. Vagy talan csak azt szeretem, hogy kesz akarva direktben nem gusztustalan velem, mint az elozoek voltak?! Elkepzelheto. Az is problema, hogy az o erzeseirol fogalmam sincs, barhogy is probalok finoman szeretettel kozeliteni kerdesekkel, szinte hulyenek nez, ha egy icipicit is erzesekrol probalnék elohozakodni. Amit en erzek, az az, hogy ki vagyok szomjazva a megertesre, a szeretetre, a foligyelemre, ugy erzem magam, mintha egy sivatagban lennék.
2021. jún. 25. 12:25
 26/78 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem bánom azt se ha kamu, mert nekem volt ilyen kapcsolatom, csak idejében kiszálltam még mielőtt gyerek is lett volna. Ugyanez a típusú férfi. Gyereket akar, mert ez az elvárás a család, a kollégák részéről, a kormány amúgy is agybafőbe nyomja a szülesztő propagandát. Úgyhogy gyerek az kell. Legalább 1. Felelősségvállalás az enyhén szólva sem volt az erőssége, gyűlölte a kötöttségeket, a problémamegoldása a vállvonogatás volt, és persze a haverokkal való sörözés és bulizás neki is rettentően fontos volt. Alkalmanként nálam is. Sokan leírták és teljesen egyetértek vele, ilyennek tényleg csak azért kell gyerek hogy kipipálhassa ez is megvolt.

Nekem annyi volt a szerencsém, hogy én magam nem akartam annyira gyereket, és megláttam a részéről az intő jeleket a szerelem ködén át is. De aki amúgy akarna gyereket az simán belelovallja hogy megváltozik meg milyen szép és jó lesz. Hát sajnos nem. A férjed megunt, belefáradt, nincs kedve se hozzád, se a gyerekhez, se a felelősséghez. Vagy tűrsz tovább vagy készülőben egy újabb csonka család. :(

Az emberek nem változnak, maximum ideig-óráig.

2021. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
*figyelemre
2021. jún. 25. 12:29
 28/78 anonim ***** válasza:
95%
Ő még egy nagy gyerek, valószínűleg az is marad. Nem férfi. Szerintem nem szereted, csak bemeséled magadnak. Ugyan, mit lehet egy ilyen emberen szeretni?
2021. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, a válaszod után még annyit hozzátennék, hogy szeretleket mondogatni igazán könnyű. Egyedül a tettek beszélik a valóságot. Ez sajna keserű tapasztalatom.
2021. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbáltad már hogy nyíltan, nem célozgatva megmondtad neki hogy mit érzel vagy megkérdezted tőle hogy miért nem beszélget veled?

"Amit en erzek, az az, hogy ki vagyok szomjazva a megertesre, a szeretetre, a foligyelemre, ugy erzem magam, mintha egy sivatagban lennék." pl ezt.

Mióta csinálja ezt amúgy? Én a mindennapos kint sörözésre és lerészegedésre is megmondanám neki hogy nem oké..

2021. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!