Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
67%
Könyörgök: mit szeretsz rajta? Ennél gyűlöletesebb ember csak a baltás gyilkos! Ezt a férget szeretni BŰN! Leginkább önmagad ellen! Te baromian nem becsülöd önmagadat, ha úgy gondolod, hogy neked ez az ember megfelel. Ha meg nem felel meg, akkor mért abban gondolkodsz, hogy hogy lehet ezt egy életen át elviselni, ahelyett, hogy megállapítanád, hogy nem kell elviselni, ott kell hagyni! Soha semmit nem nyújtott neked ez a féreg, csak azt hitted, vagy talán nyomtak a család részéről, hogy már vénlány vagy és muszáj férjhez menni, mert különben leértékel a külvilág! Hát most jártál rosszabbul!
2021. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam a részletezésedet. Ebből a kapcsolatból nem lesz semmi. Ne pocsékold az idődet, már 34 vagy. Ha lehet, válj el. Akkor legalább esélyt adsz magadnak, hogy egymásra találjatok a megfelelővel.
2021. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy a szex milyen vele? Én nem szeretnék engem tárgynak tekintő emberrel ágyba bújni. Inkább megerőszakolás az, mint szex. És ha napi szinten iszik, akkor alkoholista. Alkoholista, mint az apád. Bejött a papírforma: az ember olyan párt választ, mint az ellentétes nemű szülője, mert az már ismerős. Az apád is ilyen, mi?

Pszichológus kell neked és egy-két okos barátnő (szerintem nincs), akivel végigtervezitek a jövőt: válókeresetet beadni, házat eladni, két kisebb lakást venni, gyerekkel elköltözni, gyerek bölcsődébe, munkába állni. Elrontottad, innen már csak menteni lehet, ami menthető.

2021. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed működhet-e? Valójában az a kérdés, te mennyit tudsz elviselni. Ha azt írod szomjazol, azaz valójában szenvedsz, az hosszú távon nagyon sokat árthat neked. Ne viccelődj, és célozgass, mismásolj, azzal nem mész semmire.
2021. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
100%
Még iszik is, hár elég durva.Nem szereted, hanem kapcsolatfüghő Vagy.Semmibe vesz, de meg küzdesz érte.Ez csak rosszabb lesz már ennél.Így nem lehet élned.Neki meg kényelmes, van egy házvezetőnője, meg szex is.Ennyire értékeled csak magad, hogy ebben a borzalomban keljen élned? Ez legyen a minta a gyerekednek?
2021. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
83%

Amikor 2 ember nem érzi hogy tuti együtt akarnak maradni minek jön a következő gyerek? Válásban a legjobban ő fog szenvedni. Nem tudom csak nők gondolják így de gyerek nem fogja összekötni jobban az embereket, akkor sem amikor a kakis pelus is illatos, később sem. Férjnek egyszerű a helyzete. Kellett a család. Pipa. Kell gyerek. Pipa. Ennyi. Szex szükséglet, háznál van. Pipa. Magával foglalkozik. Célba ért. Vagy meg tudod vele beszélni vagy nem lesz változás. Szívesen beszélgetünk veled itt de gondolom nem erre gondoltál...


Sokaknak nem lehet olyan családja mint neked van, mindenét oda adná érte, más meg elherdálja amije van. Ilyen az élet.

2021. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
100%
#33: hát számomra is kb. kizárt, hogy egy ilyen férfival szexelni tudjak..... Ekkora sértődöttség, megbántottság mellett hogyan van egyáltalán libidója...? És most még az alkoholról nem is ejtettem szót...
2021. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
98%
Vannak emberek (nők is,én is így vagyok vele)akik kevésbé bírják az gyakori ölelgetést, a lelkizést, nem tolerálják ha a társuk állandóan ezért nyüstöli őket. Ezért fontos hogy mielőtt valaki elkötelezi magát ebben is hasonló igényű legyen, mint a párjának. Engem pl a világból ki lehet kergetni attól ha más állandóan a figyelmemet koldúlja, ha nem kapok tőle levegőt. Így a Kérdező típusú ember nálam szóba sem jöhet...Nem bántani akarlak Kérdező, de gyanítom a férjed kevésbé érzelmes típus, te meg igen és ez a baj alapja.
2021. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
90%
igénye,bocs
2021. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
86%
Meglehetősen eufémisztikusan fogalmaztál, hogy kevésbé érzelmes típus. Nem: egy érzéketlen, neveletlen tapló.
2021. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!