Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben támogatom azt, hogy válj el. A férjed alkalmatlan a párkapcsolatra, gyereknevelésre. Azt meg szinte lehetetlen elhinni, hogy nem látja, mennyire szét vagy csúszva. Egyszerűen csak szar..k rád...
2021. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
88%
Jajj, ez a dolog, hogy ott hagyod a gyereket. Ne tudd meg hany anya fejeben megfordult mar. Majdnem az osszeseben szerintem. :D Megsem rohangalnak az utcan anyatlan 3 evesek. :D Ez egy mulo allapot. Ami gyorsabban elmulna, ha a ferjed partner lenne benne. Ha viszont nem az, muszaj keresned egy unokahugot, anyat apat, keresztszulot, baratot, aki segit rajtad, hogy eltudj koltozni, a GYEREKKEL.
2021. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat. Mar dolgozom azota a valason. De csak akkor koltozom el innen a gyerekkel, ha a maximalis kenyelmet biztonsagot megteremtettem neki. Mostmar ott tart a kapcsolat, hogy a szex mennyisege lecsokkent 2het/1 alkalomra, az is kb 5 perc, nekem nem jo, es nem elvezem, ot pedig nem is erdekli, hogy nem sikerult arra a bizonyos pontra jutnom, pedig szóvá teszem, de csak annyit mond, "igy jartam". Sírni tudnék, annyira faj mar ez a megalazas.
2021. aug. 26. 09:26
 74/78 anonim ***** válasza:
100%
#73 Kitartás... Nem vagy köteles szexelni vele... Tudom nő vagy igényled de ez kb nulla. Hol van még a 10 éves kihűlt kapcsolatok miatti szexszhiányos korszak...
2021. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%

Te kifejezetten beleegyezel, hogy megerőszakoljon???

Hogy akarod megteremteni a maximális kényelmet, milyen biztonságról beszélsz? Majd 5 év múlva? Nem a maximumra kell törekedni, hanem a minimumra, amivel már el tudsz költözni. Aztán ha már ott vagy, akkor lehet tovább fejlődni.

2021. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
85%
Kik a szövetségeseid? Senkid nincsen? Egy épeszű rokon, egy épeszű barátnő? Minek mentél hozzá?
2021. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Mi a helyzet, kérdező? Hogy vagy?
2022. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
75%
hogy hol van a kerdezo? visszament a ferje melle hogy az urithessen bele kedve szerint. a kenyelem meg hasonlok biztositasa kifogas volt semmi mas.
2023. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!