Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
85%
Én előrebocsátanám hogy ez így nem lesz jó, változtasson vagy vége. Adnék neki mondjuk 1 hetet. Ha marad minden a régiben akkor jönne a kész tények elé állítás.
2021. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha adsz neki esélyt a változtatásra, akkor az előbbi. Ha meg döntöttél, és elhatároztad magad, akkor az utóbbi.


(már csak azért is, hogy ne tudjon keresztbe tenni neked, bármiben)

2021. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
94%
Ne várj szerintem, kemény lesz, a Te eseteben jobb előbb, mint később. Ráadásul iszik is részegségig, az is csak több lesz. A gyerkőcnek minél kisebb annál könnyebb. Ne védd, ez az eset mikor nincs miért. Lehet nem tudatosan csinálja amit csinál, de akkor sem jobb, sőt, az még rosszabb is talán. Nem is arról van szó, hogy lógnál rajta, de az nagyon nem normális, hogy nem beszélgették milyen napod volt, egy filmet megvitatni, egy újság hír, közös programok stb.
2021. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
100%

#50 Tipikusan a nárcisztikus jellegeket mutatja. Nekik nem tűnik fel hogy ez meg bánt mást csak az ha őket bántja valami.

Nem tudom tudtál -e vele beszélni vagy az sem érdekelte.

Habitusát meg neked kell ismerni, ha el akarod hagyni. Kérj segítséget barátnőktől akikben igazán megbízol, ne csak áll barátoktól. Pasi is lehet...

Ha lehet vele beszélni akkor előbbi ha nem akkor utóbbi. Utóbbit jól meg kell szervezni...

2021. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekkel való költözéssel óvatosan. Az ilyenekből hamar kijön az állat, ha az addig engedelmesen bólogató cseléd hirtelen már nem engedelmeskedik. Rögtön a gyerekkel fog zsarolni, ez szinte biztos. Amíg nincs papír a kezedben, hogy tied a felügyeleti jog, nem viheted az engedélye nélkül sehova a gyereket.

Én javasolnám, hogy mindenek előtt konzultálj egy ügyvéddel, akkor nem fog semmi váratlanul élni.

2021. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud változtatni, ez ilyen. Veleszületetten bunkó. El kell indítani a válást, munkahelykeresést, bölcsődét.
2021. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
87%

Igazuk van az előttem szólóknak. Nem fog változni, ő ilyen. Ha szólsz neki, ideig-óráig összekaphatja magát, de ez nem lesz tartós. (Te is olyan vagy, amilyen, az ő kedvéért sem vagy képes olyan lenni, aki nemhogy elviseli, de még élvezi is az ő szótlan-ittas társaságát)Tehát felesleges szólni neki.

1. Beszélni kell egy válóperes ügyvéddel

2. Elő kell készítened a terepet a lelépéshez. Amikor már tudsz lépni, akkor elég neki szólni, nem kell teret és időt hagyni neki, hogy keresztülhúzza a terveidet.

2021. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnos ismerem ezt a típust. Hidd el, ilyen volt ő mindig is, csak valamiért nem vetted észre, nem akartad észrevenni. Ha szeretsz valakit, sok minden nem tűnik fel. De miért kellene neked szenvedni? Válj el, még mielőtt a gyerek nagyobb lesz, mert semmi nem rosszabb annál, amikor a gyereket mérgezitek, márpedig fogjátok. Megváltozni nem fog, mert alap dolgok hiányoznak a személyiségéből, mint például a tisztelet és az empátia.

Mint mondtam, volt ilyen pasim. Sorrendbe szedem a számára fontos dolgokat: szex, haverok, pia, szex, cigi, szex, foci, szex, szex, csavargás és persze a szex. Erre nem benyögi, hogy ő már szeretne gyerekeket? Aha és mondom akkor os részegen jössz haza hajnalban állandóan, akkor is csak a szex lesz a legfontosabb, akkor is átjáróház lesz az otthonunk a haverjaid által és ami a legfontosabb, akkor is egy ki baszott seggfej maradsz? Jaj, neeem. Nem hát...

Én nem szültem neki, meg semmi ilyesmi, hanem otthagytam, de mindenki a saját hibájából tanul, ahogy te is.

2021. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
95%

Még egy dolog szöget ütött a fejembe: "volt már kapcsolatom, hosszabbak is" ... "készakarva direktben nem gusztustalan velem, mint az előzőek voltak?!" Vagyis már több hosszabb bántalmazó kapcsolatban éltél, kifejezetten ezek jutottak neked, és ezt te hosszabb ideig elviselted! Holott egyetlen napig nem lett volna szabad! Ugye a szüleid házassága dettó ugyanez? És csak azért vállaltad be 32 éves korodban ezt, mert ez egy fél fokkal kevésbé bántalmazó, mint a többi volt! Pedig a párkapcsolat nem erről szól. Te nagyon lebecsülöd önmagad, ha ebbe belementél.

És nem kell rejtegetned az ismerősök elől a helyzetet, vállald fel nyíltan, mert iszonyú sok energiád rámegy a rejtegetésre ahelyett, hogy támogatókat keresnél. És ne szedjél szelént, mert nem antidepresszáns, nincs ilyen hatása, viszont túladagolva veszélyes.

2021. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
20%
A szelénen én is csodálkoztam , azt pajzsmirigy alulműködésre szedik.
2021. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!