Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
58%

"És itt nemcsak a nőt hibáztatjuk, hanem mindkét felet, csak másért. A nőt azért, mert vak volt. A férfit azért, mert agresszív."


A nőket mindig hibáztatja mindenki, ha vakok. Olyan személyiségelemzést vár el tőlük mindenki, ami megszégyeníti a profikat.

2021. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
17%
Párterápia segíthet ilyenkor, szakemberrel.
2021. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
98%
Nem segíthet, 62-es, egyrészt mert a férfi nem akar, másrészt és főleg ilyen férfival a nő se akarjon.
2021. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
69%
Abból egyedül a terapeuta fog jol járni.
2021. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
13%
Szules es fifty-fifty elott mar beledoglottel ezek szerint.
2021. jún. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan... ilyen emberrel összekötni az életed, házasság, közös ház (hitel), és egy gyerek által is... 2 év ismeretség után nem szülünk gyereket senkinek, akármilyen is a kapcsolat...
2021. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Mar szerintem surolom a sulyos depresszio hatarait. Szornyu gondolatokkal kuzdok mar sokszor. Anyanak is alkalmatlannak tartom mar magam, sokszor van mar bennem a "nem birom tovabb csinalni ezt az egeszet erzes". Azt erzem, hogy el szeretnék menni, ujra elkezdeni az eletem, de mar nem akarok magam melle senkit. Ugy erzem, a kislanyunk nelkul szeretnék menni. :,(
2021. júl. 28. 23:56
 68/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget hogy el tudj menekülni ebből a helyzetből, van valaki támogatód? Úgy látom egyedül nem megy
2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:
Koszonom 68., de ebben a dontesemben szerintem nem akad olyan ember a foldon, aki tamogatna. Es en is gyulolom magam a keptelensegem miatt.
2021. júl. 29. 01:04
 70/78 anonim ***** válasza:
100%

"Ugy erzem, a kislanyunk nelkul szeretnék menni. :,("


Ez az érzés lehet ijesztő, de csak ideiglenes, mert nagyon túl vagy terhelve. Amint lemegy rólad valami súly, másképp lesz, meglásd. Voltam picit hasonló helyzetben. Ne add fel! Keress egy pszichológust, és próbálj valakit találni, aki melletted van ebben a helyzetben. Keress egy ügyvédet, és válj el.

2021. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!