Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az oszinte valaszaitokat! Eddig sem voltam tul jol, mar szelént szedtem a depressziomra, es orbancfu teaval ptobaltam magam kuralni, hogy jobban legyek. Tarsasagban mosolygok, probalom mar tobb mint egy eve kendozni, hogy nem vagyok jol. Szules utan 2 honappal voltam jo par honapig a legdurvabb melyponton, leirni sem mernem, mik fordultak meg a fejemben. Azt gondoltam, gyenge szar vagyok. Hat mostmar felnyitottatok a szemem, hogy miert van ramtelepedve a suly.... Kerdeztetek, hogy miota tart ez igy. 2 evig egyutt voltunk, utana hazasodtunk ossze, es vallaltuk a kis Zsófikánkat. Akkor is volt, hogy a pohar fenekere tekintett, de ritkan 2 havonta kb. Most viszont miota idekoltoztunk az uj hazba, minden nap. Es a beszelgetesek kb azota kezdtek elfogyni teljesen, mikor terhes lettem. Volt, amikor elkezdtunk szeretkezni, es a kellos kozepen egyszeruen csak letolt magarol. Ott volt az egyik nagy osszeomlasom lelkileg. Szova tettem neki, el is sirtam magam. Azt mondta, hat hogyne szeretne.... nem akarom elbizni magam, de masok altal (es en is igy gondolom) csinos, dekorativ, apolt, intelligens no vagyok. Szules alatt sem hiztam, sot fogytam. A valaszaitokbol egyertelmu, hogy mi a kovetkezo lepes. Ezen gondolkozom mar miota, de azt gondoltam, csak megőrültem, ezt nem tehetem meg. Pedig ebbe igy tonkremegyek teljesen, enni sem birok egy falatot sem mar hetek ota. Koszonom nektek a kedves, de a kemeny szavakat is, egytol egyig mindannyiotoknak igaza van!
2021. jún. 25. 12:56
 42/78 anonim ***** válasza:
100%
Az ivás, és az hogy csak szexre kellesz, tényleg szemét dolog tőle. Nincs sok remény a hosszú, közös életre.
2021. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
16%

A kérdésre nem válaszoltál miszerint ilyen volt e a házasság és a gyerek előtt.. nos, sajnos nem sajnos, de edd meg amit főztél.

Nem normális ez, és nem is működik hosszútávon. Röviden sem.

2021. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
100%
#40:igen a Kérdező válaszaival kicsit árnyaltabb lett az összkép.
2021. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
94%
"Ezt nem tehetem meg." Hogy mi van???? Ezt nem tudom értelmezni! Kivel szemben nem teheted meg? Tessék azonnal lépni, nem várni a semmire. Minek mentél hozzá? Azért, mert néha odaböfögte neked, hogy szeret?
2021. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
100%
Igen az baj, hogy Neked ennyi volt, hogy azt mondja szeret, csak így üresen,de a tettei nem tükrözték, ezzel úgymond be is fogta a szád.Tényleg, tartsd többre magad, hogy ez elég legyen. A válás meg nem szégyen. Aza világ elmúlt, hogy szégyellni kelljen.
2021. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt nem értem a férfi minek vette el a kérdezőt, ha nem szereti, és még közös gyerekbe is belement? Ha a férfi nem akar gyermeket, tud védekezni, ezt én nem fogadom el, hogy a nőt kelljen mindig hibáztatni!
2021. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
92%
Pedig ezt itt már többen kifejtették, 47-es: meg akart felelni a családi-társadalmi elvárásnak, hogy ő már családapa. Valójában családi életet élni nem akart. És itt nemcsak a nőt hibáztatjuk, hanem mindkét felet, csak másért. A nőt azért, mert vak volt. A férfit azért, mert agresszív.
2021. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a pasinak ez a kényelemből kell, bebiztosította magát, házicselédje meg van, szex meg van, beszélgetni nem kell, éli világát. Ha még nincs szeretője, úgy is lesz,otthon meg befogják. Az ilyen pasi nem hiszi el, hogy a nő ott hagyja, ott meri hagyni. Nem néz ki a nőből annyit, hogy egyedül lépni merjen, megálljon a saját lábán, elég talpra esett, hisz eddig is eltűrt minden megalázást.
2021. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

Ő szerintem eszre sem veszi, elkepzelhető, sőt, fel sem tunik neki, hogy alaz, hogy ki vagyok merulve lelkileg. Egyebkent higgyetek el, nem logok rajta, mint egy matrica. Egyszeruen csak az ismerettsegi korben erzekelem az oriasi differenciat...

Ezek utan mar csak az a kerdes, hogy mikor kozoljem vele? Mar ma, vagy pedig amikor bolcsi megvan, munkahely is, alberlet, es az ajtoban allva a gyermekkel, boronddel a kezemben. Szerintetek melyik jobb? Szerintem az utobbi.

2021. jún. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!