Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak nevelőotthonba, vagy...

Maradjak nevelőotthonba, vagy jöjjek haza? Mit csináljak? :[ 15L

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz.

15, lassan 16 éves lány vagyok.

"Anyám elvált "apámtól",összeköltözött egy ffival akitől lett egy öcsém.Apámként néztem rá, de miután kiment dolgozni külföldre, és hazajött megbolondult.Ütött engem, ütötte anyát.Menekültem otthonról kb 10 -11 évesen..(Ezér is kaptam..)Anya megelégelte, elköltöztünk tőle.Aztán kibékültek ( merthogy a ffi megváltozik.ezredszer ígérte meg persze.. ) Az új lakásba ugyanúgy folytatódtak a veszekedések anyával mint amikor még a ffinál laktunk.Szinte sose aludtam itthon, ( ami szerinte szökés volt és minden alkalommal rendőrséget hívott, holott azért mentem el, hogy fejezzük be a veszekedést merthaő egyszer elkezdi az elégsok óráig tart.Elkezdünk veszekedni du. 5-kor, azmég este 11-kor is tart.Egész életembe rendőr akartam lenni, nadeígy, hogy napi szinten rendőrséget hívott, hogyan legyek az? Bemennék dolgozni azt egyből felismerne mindenki:S )


Aztán elkezdtem lesz*rni az életem..Nem jártam suliba, túl estem egy abortuszon, ahol megakartam tartani a babát csak épp senki nem állt mellettem,és anya megmondta intézetbe küldd a babával együtt ha megszülöm ( az első igazán komoly bajba magamra hagyott..:S ),mondtam hogy nem érdekel,csak beteg lett a baba és muszály volt elvetetnem..:(


Májusba pedig a "szökéseim" és hogy nem jártam suliba miatt ( mert anya szólt a csv-seknek ) bekerültem nevelőotthonba, a palija persze egyből megjött külföldről és ideköltözött.Én az agresszivitása miatt gyűlölöm kb 4 éve..Akárhányszor hazajövök ( mindig kitalálok a nevelőotthonba valami ürügyet csakhogy hazajöhessek ) belémköt a palija, anya neki ad igazat persze, és kész köztünk a veszekedés amin a palija szó szerint jót röhög..


Ma nőgyógyászt mondtam bent.Lekéstem az utolsó buszt.Megengedték, hogy itthon aludjak.Persze végigveszekedtük.Elakartam menni sétálni 10 előtt kicsivel ( remélem a ) leendő barátommal, nem engedett el, könyörögtem neki, veszekedtünk.Rámzárta az ajtót,aztán rám hívta a rendőrséget merthogyén elakarok menni engedély nélkül.Tudja, ha ilyeneket tesz sose kerülök haza,de ő direkt csinálja ( szerintem:S ).Elvileg februárba jöhetnék haza.Lenne értelme ha egyszer minden ugyanígy folytatódna, ráadásul itt ez az állat is?:S


2010. aug. 27. 01:39
1 2
 11/12 Krande ***** válasza:

Az biztos, hogy én nem akarnék a helyedben hazamenni.

Viszont úgy érzem, az a baj főleg, hogy VALAKIHEZ tartozni akarsz, ugyanúgy, ahogy anyukád is tartozni akar valakihez (ezért fogadta vissza a férfit) sak a te esetedben a pasid az... Képes voltál hazamenni anyádhoz azért, hogy onnan szökhess a pasihoz. És miért? Elhiszem, hogy kedves veled, meg szereted, satöbbi, de az abortuszos leírásodnál egy szót sem írsz arról, hogy ő mit tett érted (azon túl, hogy összehoztatok egy beteg embriót) nem írod, hogy kiállt volna anyáddal szemben, vagy hogy egyáltalán *ő* szerette volna-e megtartani a gyereket. Bocsánat, hogy ezt mondom, de vedd sorra a környező embereket, és mindegyiknél tedd föl az önző kérdést: hasznosak ők nekem?

"Jó az nekem, ha anyámmal vagyok?"

"Megéri a saját pasi miatt meghoznom azt az áldozatot, hogy otthon maradok?"



Én nagy ívben távoztam volna a környékről is.

Ami pedig a rendőrségi karriert illeti, szerintem teljesen jó ötlet.

2021. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2010-es, azaz 10 éves poszt? Azóta már felnőttél! Mi történt veled azóta?
2021. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!