Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős korodban vinnéd...

Mennyi idős korodban vinnéd el először a gyerekedet misére a templomba?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 13. 14:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30%

20-as!

Nem az egyház fogja be őket. Jézus szeretete végett járnak, ahogyan én is. Gyerekek okosak. És amelyik gyerek nem akar járni nem kell. Otthon marad és kész, mikor van akkora, hogy azt mondja ő nem akar menni, de ez ritka. Nem a pénz számít.

A hangsúly Jézuson és rajtunk van!

2021. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
89%
21.hát hogyne. Az egyházak is két kézzel lökik el maguktól a zsíros kisbállami támogatásokat vagy ha mégsem, szét osztják a ràszorulók között.Mert Jézus.
2021. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
90%
"Nem az egyház fogja be őket. Jézus szeretete végett járnak, ahogyan én is" Jó, akkor te rángatod bele őket, még mielőtt megérthetnék miről van szó.
2021. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne gyerekem nem vinném, majd amikor idősebb lenne és megértené az egészet akkor megkérdezném hogy akar e jönni vagy sem. Nem akarnám ráeröltetni
2021. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
75%
Meg vagyok keresztelve sajnos, de ateista vagyok. Ha lesz gyerekem, megvarom mig felnő, es akkor majd eldöntheti melyik vallás szimpatikus neki, hogy ne essünk olyan hibába, mint a szuleim. Rohadt nagy baromság a kis gyerekre ráerőltetni a sajat vallasodat
2021. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk nincs mise, istentisztelet van.


Mi nem vagyunk vallásosak, de a gyereket megkereszteltük, anyósom kívánsága volt. A rendszerváltás után a gyerek egy nap azzal jött haza, hogy hittanra akar járni. Ha akar, akar, nem volt kifogásunk ellene. Fél évig járt, de egyre több problemája volt az ott tanultakkal. Hazajött, és velem akarta megbeszélni a kétségeit. Nem igazán tudtam partner lenni benne, sajnos.


Fél év után közölte, nem megy többet.


Azóta ateista, annak ellenére, hogy az egyetemen az egyik szakterülete a világ nagy vallásai volt.

2021. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 Metionin ***** válasza:
92%
Amikor menni akarna és amikor végig bírná ülni. Amúgy nem vagyok vallásos de ha kérné mert érdekli, mondjuk egyik barátja mesélt neki róla, simán elvinném.
2021. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
89%
En se jarok, szoval nem vinném.
2021. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
És aki viszi a gyereket, ír elő dress code-ot neki a templomba? Komoly kérdés. Azért kérdezem, mert gyerekkoromban nagyanyám nagyon erőltette a templomot (anyám rám bízta, én nem akartam menni, így nem mentem), sőt azt is, hogy templomba csak öltönyben lehet menni.
2021. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
95%
Én farmerbe jarok, szóval a gyereknek sem írom elő.
2021. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!