Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok? Kiszeret...

Nagyon szemét vagyok? Kiszerettem a barátomból, de még mindig vele akarok maradni.

Figyelt kérdés

Kiszerettem már belőle, mert nagyon sok negatív dolog történt. Olyan dolgokat csinál, amit én nem vagyok kepés elfogadni, és mivel párkapcsolatban élünk, gondolom ezert kell alkalmazkodjunk egyik a másikhoz .

Nem is kiszerettem belőle, hanem mar meguntam és megutaltam őt, azért amiért így viselkedik velem, nagyon önfejű.


Addig szeretnek vele együtt maradni, amíg nem találok másikat, tudom, hogy nagyon szerelmes belem. De nekem kell a szex miatt is, nekem Ő volt az első pasi az életemben mindenfele képen. Ne toljatok le légyszíves, mert tudom, hogy miért vagyok ilyen vele szemben.

Én 18 vagyok, Ő 21 és 1 éve vagyunk együtt


2010. aug. 27. 20:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ha kell valami segít és elintéz dolgokat, úgy érzem már magam mintha 20 éve házasok lennénk és meguntuk volna egymást, vagyis én őt.

Szerinte ő szerelmes belém és szeret nagyon de nem tudom, nem is érdekel.

2010. aug. 27. 20:18
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod ő nagyon szerelmes beléd - hát ha a volt barátnőjével sörözget, ahelyett, hogy veled lenne, nem hiszem ,hogy ez a helyzet. Haggyátok egymást, csak szexre bármikor találsz pasit.
2010. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék bárkivel lefeküdni, benne bízok, másban nem hiszem, hogy menne.
2010. aug. 27. 20:19
 14/33 anonim ***** válasza:
55%

Nem gond, majd találsz mást.

Gondolj bele sok nőnek még választása sincs. Sokan ezt érzik, amit te de már idősebbek jóval és házasok, van gyerek is, de nem léphetnek ki 45-50 évesen a kapcsolatból. Ők sem szemetek, csak azért mert megváltoztak az érzéseik, sok esetben még az ok is komoly.

2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ember!!!

Nem csodálom, hogy megcsalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Színészkedés???

Édesem, ezt lián-effektusnak hívják!! Tipikus női szarság, miszerint nem hagyod ott az elsőt, amíg nincs meg a biztos második....

Szánalmas.

L/18

2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Te egyszerűen gyáva vagy és szánalmas...
2010. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, mit érzel. Én is keresztül mentem ezen. Csak én szakítottam. Ez hiba volt, azóta csak sírok, kész csődtömeg vagyok. Én csak azt kaarom javasolni, hogy nagyon, nagyon alaposan gondolt át, mielőtt bárkiért is ott hagyod.
2010. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

Pont azért dobd ki, hogy az egyetemet tiszta lappal kezdhesd! Sok ember, új élmények, sok óra, esti sörözések, új barátok, nem leszel egyedül, nem fogsz unatkozni!!! A szex persze, fontos, de annyit nem ér, hogy ne legyek hiteles, őszinte ember, és ne tudjak tükörbe nézni. A legjobb úgyis azzal, akit tényleg szeretsz. (Nem nyálas közhely, tapasztalat, és igazából a legtöbb férfi is ezt mondja, nem csak nők.)

Megcsalt - Te is tudod, hogy ebből már nem lesz normális kapcsolat, meg nincs közös ház + 3 gyerek, még azt se mondhatod, hogy nehéz kidobni a körülmények miatt. Fiatal vagy, előtted a lehetőség, hogy változtass, pláne nem kell ezt tűrnöd! (Bár a megcsalást szerintem senkinek nem kell tűrnie, de hát Téged semmi nem köt ehhez a fiúhoz.)

2010. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"De nekem kell a szex miatt is"


Na szép vagy kisanyám...

2010. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%

Nem szemét vagy,hanem gyáva és önző. Azért mert megcsalt a barátod,ne őt hibáztasd,hanem magadat,mert nyilván nem adtad meg neki azt,amire vágyott. Ennyi az egész.

L/20

2010. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!