Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok? Kiszeret...

Nagyon szemét vagyok? Kiszerettem a barátomból, de még mindig vele akarok maradni.

Figyelt kérdés

Kiszerettem már belőle, mert nagyon sok negatív dolog történt. Olyan dolgokat csinál, amit én nem vagyok kepés elfogadni, és mivel párkapcsolatban élünk, gondolom ezert kell alkalmazkodjunk egyik a másikhoz .

Nem is kiszerettem belőle, hanem mar meguntam és megutaltam őt, azért amiért így viselkedik velem, nagyon önfejű.


Addig szeretnek vele együtt maradni, amíg nem találok másikat, tudom, hogy nagyon szerelmes belem. De nekem kell a szex miatt is, nekem Ő volt az első pasi az életemben mindenfele képen. Ne toljatok le légyszíves, mert tudom, hogy miért vagyok ilyen vele szemben.

Én 18 vagyok, Ő 21 és 1 éve vagyunk együtt


2010. aug. 27. 20:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj csak.

Komolyan gondolod, hogy ő nagyon szerelmes beléd? Mondani bármit lehet, Te!!Az ilye fiatal fiúk , meg sok nem fiatal, amguk se tudják, mi van, mit éreznek, mi kell nekik!Én csak azt akarom monani, hogy ha megcsalt, sörözget, akkor ő minimum úgy elhidegült, és az egód, az önértékelésed igencsak csorbát szenvedhet, ha abba ahitbe ringatod magad, h te használod ki, és majd jön másik. Ha ezek után úgy adódna, h kidob, mérges leszel magadra nagyon, mert ő meg tudta tenni, te meg nem, és tartásvesztettnek érezheted magad, hogy valaki olyan mert kidobni, aki neked nem is kell.

De mivel mindenki maga tanul, a saját tapasztalatain, ezért azt mondom, tökjó, h bevalltad magadnak, h kell a szex és nem akarsz egyedül lenni, ez nem szép dolog vele szemben, de ő méginkább szarba se vett, uh akkor csináld így, aztán meglátod, hogy alakul.Reméljük azért hamar kiszabadulsz ebből a helyzetből.

2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Az első két hétben csalt meg, nem most.
2010. aug. 27. 20:34
 23/33 anonim válasza:

Mindenképp szakíts vele.Fő az egyenesség.

Ha meg elég szép és magabiztos vagy és tényleg annyira kell a szex,hamar találsz uj barátot,akit megkedvelsz,és a végén beleszeretsz.De figyelj arra,ha érzed,nem fog működni a kapcsolat a "kiszemeltel" mond meg neki,még az elején,hogy ne te legyél a nagy K***a.

2010. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Szeretnék beszélni erről vele holnap, mert most nagyon zavarodott vagyok és mérgem amiért a volt barátnőjével van.
2010. aug. 27. 20:36
 25/33 A kérdező kommentje:

Valamiért nem vagyok képes vele ordítozni, szakítani vele, máskülönben az életben nagyon nagy a szám és mindenkivel szembeszállok.


Hogyan tudnék erőt gyűjteni, hogy mondjam el, hogy hogy érzem magam és, hogy nagyon fáj nekem amit csinál velem.

2010. aug. 27. 20:52
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
A leginkább logikátlan és éretlen.
2010. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy szemét...nem tehetsz róla h. már nem szereted...nem lehet csak úgy megszabni h. téged szeretlek téged nem...

az már más h. vele is akarsz maradni...: /

mert ha színészkedsz előtte és közben pasit akarsz de aközben meg megis akarod tartani...(ha mégsem sikerülne az új pasi) akkor...megcsalod...szval ezt már neked kell tudni.

:)

2010. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt, ne maradj vele, amíg másikat találsz. tudod a majmok ilyenek, hogy nem engedik el az egyik ágat, addig amíg egy másikat nem fognak jó szorosan.
2010. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Van ebben az utolsó hozzászólásban valami...de azért azt gondolom, minden szakításnak eljön az ideje, és ha azt majd az új fiú hozza el, mit lehet tenni? Ez a lány még szereti ezt a fiút, ha nem szeretné, el tudná engedni.
2010. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Ez a lány még szereti ezt a fiút, ha nem szeretné, el tudná engedni." Sajnos ez nem biztos. Más oka is lehet, hogy valaki nem tud/nem akar szakítani.

Pl.

- nem mer egyedül maradni, mert még alacsony az önbizalma, vagy a barátja társaságán kívül nincsenek más barátai

- egyáltalán, fél a változástól, (ki nem fél?)

- fél megbántani a másikat,

- vagy attól fél, hogy a másik nem egyezne bele a szakításba

- nem akarja felvállalni, hogy ő a szakító fél, mert akkor gonosznak kell éreznie magát

stb.

2010. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!